Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én kapok dührohamot az...

Csak én kapok dührohamot az autópályan előző kamionosoktól?

Figyelt kérdés
Naponta közlekedek az m1-en és kezdenek tönkremenni az idegeim. Bőven van 110-el előzgető traileres is, de a kamionos előzések borzasztóak. Sokszor kivágnak az ember elé, nem győz fékezgetni,aki 140-el,vagy normális tempóban halad. Pénteken 3 csinálta egymás után, ott idegösszeroppanást kaptam. Szerencsére láttam már, hogy csinált a rendőrség drónos akciókat. Lehetne belőlük több, vagy gyakrabban ellenőrizhetnék ezt, minél több birságot ki kell szabni.
2021. jún. 19. 17:22
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Mindent értek. Te mosollyal az arcodon fékezel le jelentősebb tempóról 90-re;majd mész úgy hosszú percekig, mert elviseled és bírod. Gratulálok.
2021. jún. 19. 18:36
 12/47 anonim ***** válasza:
49%

#11


Ki írta, hogy mosolyogni kell hozzá? De ha agyvérzést kapok akkor hamarabb elmegy vagy mi? Ezért nem értem, minek kell dühöngeni az utakon. Úgyse fog elmenni az útból, csak aztán a te figyelmed is tompul és megvan a balhé. Ami miatt aztán mindenki szop a pályazárnál. Ez van, a közlekedés itt a keleti és balkáni utakon ilyen.

2021. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
63%

Erre a kérdésre, hogy csak te, nem lehet válaszolni, hiszen nem ismerem a Földön élő össze embert.

A saját példámat tudom leírni. Igen, zavar engem is, mert szabálytalan. De ha elkezdek emiatt idegeskedni, azzal mit érek el, változtat valamin? Rengeteg dolog miatt lehetne idegeskedni mások hülyeségi miatt, de nem éri meg.

2021. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
54%

Nem, sajnos tele vannak az utak hozzád hasonló idegroncsokkal.

A "hosszú percek" az egyébként általában inkább 1-2 perc és ha kiszámolod, hogyha 130 helyett 1 percig 90-nel mész, akkor ki is derül, hogy ilyen 20-30 másodpercek miatt hisztizel.

Mi lenne veled, ha mondjuk baleset miatt lezárják a pályát 1-2 órára? Akkor már kényszerzubbonyban vinnének el?

2021. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
31%

A közlekedés nem neked való , oda ideg betegek ne menjenek.

Még te akarsz önkéntes rendőrködni!!

2021. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

#13 nem érted. NEM AZ IDŐRŐL VAN SZÓ.

A kamion nem előzhet. Én pedig nem fogok nyugodtan 90-re satuzni egész nap, mert ezek szánalmasan előzgetnek.

2021. jún. 19. 19:19
 17/47 anonim ***** válasza:
47%

#16


Te tényleg sötét vagy, de nagyon. Te sem mehetsz 140-el pályán majom. Akkor most mi van?

2021. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
52%

#13-as vagyok.

Én nem írtam semmit az időről.

Ha azt írom, hogy de, engem is idegesít, ordibálva, tombolva dühöngök ilyenkor az autóban, azzal neked jobb lesz? Nem vagy rendőr, nem tehetsz semmit. A közlekedés közösségi játék, alkalmazkodni kell, még akkor is ha tudod hogy a másik egyértelműen szabálytalan. Ha pl védett úton haladsz és látod, hogy nem adják meg az elsőbbséget, akkor nem fékezel, nem próbálod te kikerülni, hanem teljes gázzal megtorpedózod a másik autót, csak azért mert neked van igazad?! Reménykedj benne, hogy a kamionos is majd belefut előbb-utóbb egyszer egy civil rendőrautóba, aki majd félreállítja, megbünteti. Ennyit tehetsz. Ha idegeskedsz semmit nem old meg, csak magadnak ártasz.

2021. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
130-ról sem élvezetes 90-re lassulni,nemde?
2021. jún. 19. 19:31
 20/47 anonim ***** válasza:
3%

#19


Eddig 140-ről volt szó, ne most gondold meg magad okoska. Nem való neked a közlekedés, fogadd el.

2021. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!