Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105 első autónak?

Lada 2105 első autónak?

Figyelt kérdés
Imádom a régi keleti és nyugati autókat és később garázsba akarom tenni de nem tudom mi az amivel érdemes kezdeni fújjoló kommentekre nem vagyok kiváncsi

2021. júl. 5. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz az autókhoz, nem ajánlom.


Én azt mondanám, hogy az első autód legyen egy jobb állapotú benzines Suzuki/Opel, amin gyakorlod a vezetést, megtanulod, hogy egy autó fenntartása mivel jár, később meg még mindig lehet Ladád.

2021. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zsotyesz2 ***** válasza:
A korábol fakadoan vannak hibái de ha vigyázol rá és nem nagyon kinzod akkor sokáig birni fogja. De arra számits hogy lesz olyan mikor reggel nem akkar idnulni vagy az ut közben megáll. De ezzek könnyen orvosolhato hibák. Ha a gyujtását ki cseréled akkor azzal nem kell foglalkozni. A fogyasztása az sok egy ennyi ló erös autótol de ezz nem nagyon fog hanyat vágni szerintem. Télen nagyon szeret csuszkáni a hátulja. Le szoktuk sulyózni a hátulját és ugy már lehet velle közlekedni. Ha hergeled akkor lehet velle mokázni is persze de hegesztett diffivel könnyebb. Vizes,sáros,murvás uton elkapar de betonoson nem nagyon.
2021. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!