Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire kivitelezhető naponta...

Mennyire kivitelezhető naponta 300 km-t levezetni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyon jó munka ajánlatot külföldön. Sajnos a szállásban nem tudnak segíteni, amit én találtam szállások ugyan ott lennék pénzben majdnem mint ha hazajárnék, nyilván belekalkuláltam mindent, az autónak az esetleges meghibásodásait kopo alkatreszeket is, de igy is bőven jól jönnék ki, kérdés az hogy szerintetek megvalosítható? A munka reggel 5 órakor kezdődik és 14:00 ig van. Könnyű fizikai munkáról van szó, nem fáradok el benne.Ti mennyire tartjátok jó ötletnek hogy 2:30 kor már elindulok itthonról, 16:30 kor meg jobb esetben otthon? Esetleg van ilyen ismerősötök aki így dolgozik? Semmi képpen nem szeretnék albérletben lenni, inkább itthon szeretnék aludni.

2021. júl. 13. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Hosszú távon nem fogod bírni!


Autópályán kell vezetni, vagy alsóbbrendű utakon? Számoltál a határon való esetleges várakozási sorokkal is???

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Hosszú távon nem a legjobb.

Felénk vacak a tömegközlekedés, autóm akkoriban nem volt. 6-ra jártam melózni, de hajnal 3-kor már úton voltam és olyan 5 körül értem haza. Aztán csak olyan 30-35km volt a melóhelyem.

Oké, tömegközlekedésen lehet menet közben aludni, de semmivel nem vállalnám be újra, hogy ilyen korán keljek fel.

Most már van autóm, picit messzebb is van a melóhelyem, de így is hamarabb otthon vagyok és nem kell olyan korán kelnem.

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Inkabb valasztan a kinti szallast ha uo. vagy penzben. Franc se autozna el az eletebol nap 4-5 orat.
2021. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem fogsz beledögleni, ha nem vagy nagyon fáradékony.

Viszont nem is ideális. Ezzel gyakorlatilag kitolod a munkaidődet, hiszen sok óra vezetést is csak a meló miatt kell bevállalnod.


A 9 óra munkaidődhöz add hozzá azt a sok óra vezetést is, és számolj úgy egy órabért. Mindjárt kevésbé fogja megérni. Szabadidőd nem lesz, kb hazaérsz és pár óra múlva alszol is ha nem akarsz egy hulla lenni a korai kelés miatt minden nap.

2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Komolytalan ötlet. Túl fárasztó.
2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez túl sok már. Én ingáztam 100 km-re, 2x1 óra volt, ha minden jól ment, de az sem volt leányálom már.
2021. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Marad 9 órád naponta..... Én annyit szoktam aludni🤷‍♂️
2021. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
ÉN pár hónapig jártam ki Vácrátótra heti 3x - nekem az is sok volt! Pedig M0-on "csak" 70 km körül volt a táv...
2021. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Napi 300 km az szinte semmi... egy kényelmes csendes autóban, amiben van adaptív tempomat és zömében pályán mész, akkor semmi. Be kell szerezni egy megfelelő üzembiztos, digit klímás autót és meg van oldva.


Futárok egy nap többet mennek, abban a traktor furgonban, főleg sima országúton, városban...

2021. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy ismerősöm ezt csinálja évek óta. 4:30-kor indul és 18:30-19 óra körül ér haza. 40 éves, 55-nek néz ki, szombatonként full részeg vajon miért?
2021. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!