Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok elindulni a kocsival...

Nem tudok elindulni a kocsival, pedig jár a motor, beteszem 1-esbe, kézifék ki, kuplung fel és egyszerűen nem tudok egy millimétert sem előremenni!!! Mi lehet ez!?

Figyelt kérdés

1 hete hazajöttem, azóta állt az udvarban, ma mentem volna vásárolni, de szó szerint 1 millimétert nem tudtam se előre, se hátra menni... Pedig az első kerekek vitték volna előre a kasznit, de szó szerint olyan, mintha odapillanatragasztózták volna az aszfalthoz...


Valamit mindenképpen kéne csinálnom vele, mert hétfőn vinnem kéne a szerelőhöz lakatoltatni az alját és műszaki vizsgáztatni. De még csak kiállni se tudok...



2021. júl. 23. 20:35
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Igen, mindig megpróbáltam előre és hátra is.


Egyébként sikerült, gurul mind a 4!!!😎👍🙂 Feltaláltam magam, mert nem emeltem, nem vettem le a kereket, hanem egy véső tompa végét betettem a felni egyik résén, hozzányomva a fekdobhoz, a másik végére rába$ztam egy laposvassal (kalapácsom van valahol, de nem találtam). Sokat nem kalapáltam, beültem, megnéztem, jó-e (nem voltam benne biztos, hogy hallani fogok-e kattanó hangot, ha kiold a fék), egy pillanatra még csúszott a kerék, de utána már gurult. 🙂

2021. júl. 26. 12:07
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
3 nap kellett hozzá, de megoldottad... Egyébként tudom hogy egyértelmű, de nehogy behúzd mégegyszer a kézit, inkább hagyd sebességben.
2021. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Igen, mert pénteken, mikor kiderült, hogy nem megy, akkor utána már egész nap más dolgom volt. Szombaton szintén. Vasárnap este foglalkoztam csak vele és ma délelőtt, szóval 3 nap nem kellett hozzá végülis. 🙂


Amúgy lehet, hogy barom vagyok, de poénból megint behúztam a kézit (igen, én is gondoltam rá, hogy nem kéne behúzni), kíváncsi vagyok, hogy holnap forogni fog-e a kerék. Ma este meg is járattam a kocsit. Holnap délelőtt megyek a szervizbe. Fél napos állástól csak nem rohad be megint. A szerelővel mindenképp megnézetem a féket is azérr

2021. júl. 26. 20:37
 44/48 A kérdező kommentje:
*azért
2021. júl. 26. 20:38
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy, kérünk egy update-et holnap, hogy megint úgy jártál-e :D
2021. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Nem ragadt be a fék simán tudtam indulni.🙂 Tegnap is voltam megjáratni, ma délelőtt pedig a szerelőhöz is elvittem.
2021. júl. 28. 13:49
 47/48 anonim ***** válasza:
Akkor érdekelne a sztori kifutása, mi lett a szerelőnél? Mi volt a hiba oka?
2021. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
A fékkel kapcsolatban egy sima féktisztítást csinált, azóta semmi gond nincs.
2021. okt. 30. 08:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!