Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma este volt újpesten az...

Ma este volt újpesten az Árpád üzletháznál egy autóbaleset és egy nő megsérült: a mentő elvitte - honnan tudhatom meg hogy jól van e?

Figyelt kérdés

Nincs közöm a balesethez, csak láttam, mennyire fiatal és, hogy nagyon sírt és aggódtam érte, hogy remélem nem lett komoly baja.


Nem akartam kérdezősködni, mert a mentő a dolgát végezte, ahogy a tűzoltók meg a rendőrök, nem akartam őket zavarni.


Kerestem a hírekben, de nincs erről hír.


Aki esetleg mégis talált erről hírt, az tudja, hogy a szóban forgó nő jól van e és nem sérült meg súlyosan a balesetben?


Remélem jól van és a sérülése olyan, amiből hamar felépül.


Tudom, nem az én dolgom, de szegény annyira fiatal és az jár a fejemben, hogy mennyire sírt. :(


Nagyon szépen köszönöm a választ!


2021. júl. 23. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sírt, akkor valószínűleg nem komoly. Komoly sérülésnél eszméletvesztés, vagy erőtlen "csak ott fekvés" szokott lenni.

Inkább a sokk miatt sírt, vagy ha ő okozta a balesetet, akkor a bűntudat miatt.

2021. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1, Akkor megnyugodtam, ha nem komoly.


Annyira sajnáltam és sajnálom szegényt, nagyon szörnyű lehetett.

2021. júl. 23. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vitték el a mentők, láttad? Beszállt magától, vagy támogatták, sima hordágyra tették, rögzítették a fejét is...?
2021. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy magától sétált oda és az autóban lefeküdt az ágyra.


Azt nem láttam, hogy a hasát vagy a lábát (felül, a comjbjánal) fogja e, de az látszott, hogy lent fáj neki nagyon (remélem nem baba volt, de, ha várandós, remélem baba és mama jól vannak) és, ha jól láttam, akik mentek vele, fogták a karját.


Miután a nő beszállt és lefeküdt, nem láttam már őt, álltam az utcán, hogy hátha felbukkan és láthatom, hogy jól van, de kb

15 perc múlva elindult vele a mentő szirénázva.

2021. júl. 23. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos, hogy semmi komoly. Súlyos sérültet nem engednek mászkálni.
2021. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál!!!!! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2021. júl. 23. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: adatvédelmi okokból ismeretleneknek nem adhatnak ki egészségügyi adatokat, ezek szenzitív információnak minősülnek, ami jó is így. Tehát legfeljebb helyi csoportokban kèrdezősködhetsz, hátha ismeri valaki a sèrültet. Ha valaki az állapotát is rögtön tudni véli, kezeld fenntartásokkal. És védd te is az illető privát szféráját: magánbeszélgetésben tàrgyaljátok ki, ha valaki valós infókkal rendelkezhet.
2021. júl. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, de ennyi most, hogy valószínűleg nem lett 8 napon túl gyógyuló sérülése és nem halálos kimenetelű a sérülése, megnyugtató nekem. Nem szeretném őket zargatni, meg a részletek, hogy pontosan milyen egészségügyi károkat okozott a baleset, csak a csaladjuk, főleg a nőre tartozik.


Nekem a fenti válaszok már bőven megnyuhtatóak, hogy valószínűleg nem lett súlyos baja és nagyon szépen köszönök minden választ!

2021. júl. 24. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!