Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is szokott egyedül motorozni?

Más is szokott egyedül motorozni?

Figyelt kérdés
Többen furán néztek mikor mondtam,hogy szoktam egyedül motorozni.Egy 50 cm3-es endurom van és a környékünkön sok szép hely(Mecsek,Zselic) van amit egyedül szoktam bejárni.
2021. júl. 25. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül motorozom, és nagyon sok motorost szoktam látni egyedül. Az a ritkább, amikor kettő vagy több motoros együtt gurul.
2021. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én egyedül autózom. Ausztriában élek, gyönyörű hegyek vesznek körül, imádok vezetni és direkt ezért vettem mx-5-öt, hogy csapathassam a szerpentíneken. :3 Best érzés ever.
2021. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért? A legjobb. Nem kell alkalmazkodni senkihez.
2021. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is hülyének néznek sokan, hogy egyedül kocsikázok, egyedül megyek moziba, kirándulni, stb. Holott sokszor ha viszek valakit, csak jobban idegesít, és nem tudom azt megnézni, amit akarok.
2021. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!