Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki egyedül szokott motorozni?

Figyelt kérdés
Akinek nincs a baráti társaságban motor ezért egyedül gurul. Legyen offroad vagy utcai, mindegy.
2017. júl. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
már nem motorozok, de korábban igen, egyedül túrázgattam. unatkoztam, megindultam valamerre, volt, hogy az ország másik végébe.
2017. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szoktam. Mikor milyen kedvem van. Van amikor erdőkben csavargok, azt kijövök 8 településsel arrébb, van, amikor lenyomok egy 250 km-es túrát, amerre kedvem tatja, amikor nagyon unatkozom, akkor kis Simsonnal megteszek ilyen 120km-es köröket, nagypapás tempóban.


.. és nem vagyok bolond, csak egyedül álló. :D


Suzuki DRZ-400E

Simson S51B :D

2017. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem egy nagymotort én is. Egyedül valahogy nem tudom élvezni a motorozást. Lehet mennem kellene valami túrára vagy ilyesmi, de szerintem ez jobb társaságban.
2017. júl. 3. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Mostanában előfordul, szétszóródott a társaság, meg én sem vagyok már kapható mindenre. Régebben crossmotorom is volt, aztán mentünk a mezőn 4-5-en mint az állatok, meg a sportmotorral, ami megvan most is, az egész megyét bejártuk keresztül-kasul, csak úgy ni.
2017. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel én jó idő esetén dolgozni is motorral járok, így gyakori, hogy egyedül megyek. Illetve csak szórakozásból is szoktam csak úgy kirándulgatni társaság nélkül. Egy 2011-es Bonneville T100-at hajtok.
2017. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!