Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másodjára is megbuktam a...

Másodjára is megbuktam a forgalmin, hogy lesz valaha jogosítványom?

Figyelt kérdés
Óvatosan vezetek, félénk vagyok, képtelen vagyok kiállni magamért. Attól félek, emiatt megérezték a vérszagot és még egy pár tízezret lehúznának rólam. Úgy érzem, képtelen vagyok ennél jobban vezetni. Vajon van még remény, hogy legközelebb nagyobb szerencsém lesz?
2021. aug. 10. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

ez egyedül attól függ, hogy képes vagy-e normálisan megtanulni vezetni, vagy nem

ha úgy mennék vizsgázni, hogy nem tudok vezetni, hát én is félénk lennék

gyakorolj még

2021. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
60 óránál járok...
2021. aug. 10. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a való élet sokall nehezebb és ha ott megbuksz az rosszabb lesz.
2021. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"60 óránál járok..."

járhatsz 200 óránál is, ha egyszer az nem elég ahhoz, hogy normálisan tudj vezetni

gyakorolj és menni fog, párom ötödik alkalommal ment át

(igazából jól megtanulni amúgy majd magadtól fogsz, de addig is azért kell egy minimum)

2021. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:
100%

"Óvatosan vezetek"

A vizsgán nem vezethetsz a megengedett sebességnél lényegesen lassabban. Ha így teszel, akkor az azt jelenti, hogy vagy nem érzed a sebességet, nem tudod megfelelően kezelni a gázpedált vagy nem tudod kellő sebességgel feldolgozni az információkat. Bukás.

Ha ez a problémád, ezt kell gyakorolnod.

Ne legyél túl óvatos a gyakorlóórán azért mert félsz, hogy balesetet okozol. Azért van melletted az oktató, hogy ezt megakadályozza. Meg kell szoknod a megfelelő sebességet és ne aggódj amiatt, ha egy-két gyalogos felkenődik a szélvédőre.

A vizsgán is ugyanez a helyzet. Ott van melletted az oktató. Ha eleve nem tartod a sebességet, biztosan megbuksz. Ha egy gyalogosnak el kell ugrania előled, legfeljebb akkor is megbuksz. Az oktató nem fogja hagyni, hogy elgázold.

2021. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
100%
Ha levizsgáztál, akkor kirakod a T betűt és lehetsz óvatos egy darabig.
2021. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egyébként figyelj, ha attól tartasz, hogy 1-1 kisebb hibával egyből halálos balesetet okozol kőkemény 45 kmh mellett, mondok vmit:

napi szinten van hogy egy-egy irányát csak az határozza meg, hogy merre van aszfaltozva, kb mint az oroszok :D

baleset is 99%-ban csak akkor történik, amikor sem te, sem a másik nem figyel, mert amíg legalább egyvalaki odafigyel, addig tök lazán és rutinosan kikerüli a másik hibáját

ez pedig egyáltalán nem gáz, te is ezt fogod csinálni

2021. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nem feltétlen a szerencsén múlik, szóval arról kb le is tehetsz. ilyenkor azt javaslom, hogy az oktatódnak esetleg mondd, hogy akkor küldjön következő vizsgára, ha úgy látja, hogy minden rendben van és simán menne élesben. ha az oktatód nem látja úgy, hogy jól megy, akkor az valószínűleg nem is megy jól. te pedig, ha 0 magabiztossággal utcára mész vizsgán, akkor kb garantált bukás, ugyanis nézik a magabiztosságot is. engem is így buktattak meg, végig csináltam mindent jól, 2 hibavonalam volt és azt mondta a vizsgabiztos, hogy ő úgy látja nem vagyok elég magabiztos, így megbuktatott.

viszont hidd el, hogy amíg ott van melletted az oktatód a pedálok feletf, addig 100%, hogy nem lesz baj, így felesleges félni. hajrá, menni fog az

2021. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!