Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már E46 BMW-d, mi lett a...

Volt már E46 BMW-d, mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés

Eladtad vagy megtartottad és locsoltad rá a százezreket?


Mire váltottál? Megérte?



2021. szept. 7. 18:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

7# köszi, hogy megosztottad ezt a szép story-t!


Milyen motor volt az E90-ben? M-es vagy a hátúl vezérelt bajos N -es .



Haverom, most vett egy 2006-os E90 320D-t M-es motorost 200e -el 2,3-ért és nagyon sok dolog lett benne cserélve.


kézi váltós, szerencsére. Szereti, még nem kellett szervízbe mennie.



F30 milyen az E90 után?

2021. szept. 9. 11:02
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Hmm, most találtam neten egy videót: [link]


Szerintem ez elég bizonyíték rá, hogy ha valaki rendesen karban tartja a kocsiját akkor sok-sok ideig jó állapotú lehet. Na meg arra is hogy ezt felhasználhatják óratekerésre....

2021. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
12 , Az a baj hogy egyet találsz ilyet.
2021. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most is van családban, kb félmillió km - rel, otthon szerelhető némi szerszámkészlet-bővítés után, szuper, jól megépített, jól szerelhető autó, érdemes rá áldozni, biztonságos, meghálálja!
2021. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kocsi öregszik és jönnek rajta a gondok, NEM ELADNI KELL, HOGY A MÁSIK SZÍVJON VELE AZTÁN, MEG AZ ÉN HANYAGSÁGOMNAK IGYA A LEVÉT, hanem áldozni kell rá, ugyanis ezek a kocsik még meg vannak rendesen csinálva és félmilliónál pár százezerből kicsit helyre rakod, elmegy másik félmilliót. Majd az újabb E90 esre a gatyája is rámegy annak aki olyat vesz és nem lesz előbbre. Gondos karnantartás kell, megelőző módon, típushibákat javítani, van róla leírás, miket kell megcsinálni és ezek röhejes apróságok, melyekből lesznek a nagy hibák, ha valaki nem gondozza. Garázsban ki lehet cserélni kettős tömegű lendkereket, váltó előltéttengely csapágyát, küszöb rozsdáit orvosolni lehet, motor szívórendszerét takarítani lehet, környezetvédelmi lapkákat ki lehet iktatni, EGR-szelepet tisztítani, szilenteket cserélni – ÉRDEKES, a mienkben ezek rendbe lettek rakva és elkerültünk nagy hibákat… SENKI ne magyarázzon hogy el kell adni az öregedő autót. Mert NEM! Aki otthon nem ért hozzá, annak is szervízben olcsóbban rendbe teszik mint a hülye új kocsik elektronikáját.
2021. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A történetnek nincs tehát vége (15 ös vagyok), hanem van egy kiváló autó a családban. Aminek olyan masszív és erős az eleje, hogy bizonyított, nem akarom részletezni. El kéne végre felejteni, hogy "cserld le újabbra". Ezek az autók még a tervezett tönkremenetel és avulttás szégyenletessége ELŐTT születtek, ezeket még MEGÉPÍTETTÉK, átgondolták, az új autókkal ellentétben.
2021. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 Oké ez igaz, de a proli tudatáig nem ju el, hogy egy E46 nem egy Swift amit bagóból lehet tákolni.
2021. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lehet csak én vagyok ekkora csodabogár de én nem azért veszek autót, hogy szervizben álljon napokat/heteket vagy itthon fejlesszem a mechatronikai elektrohidraulikai meg nőgyógyász ismereteimet rajta!


Van munkám, amit szeretek, ami jól fizet, amire szívesen áldozok az időmből. Már csak anyagilag is vastagon bukó, ha én bújkálok az aknában ahelyett, hogy kivinne az autó a melóhelyre ahol vígan dolgoznék.


Ami rossz, attól meg kell szabadulni, különben nem jut előre az ember.


Igen, asszem N motor volt benne.


Jó az F30, jó benne ülni, vezetni, de a motor a ráakasztott környezetvédelmi cuccok miatt max 10 évet bír, utána gazdasági totálkár.

2021. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Az N-es motorok igazi csődtermékek, túl gyorsan akartak lépni az M-esről tovább ez is lett a veszte, na meg hogy egyszerre jött be sok újdonság rajtuk. A B kódosak elvileg már tartósabbak, majd idővel kiderül.
2021. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!