Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rádudáltok a másik autóra,...

Ha rádudáltok a másik autóra, nem fog 2 ezred másodperc alatt elindulni, ha lefulladt, véletlenül 3-mas lévő sem ugrik vissza 1-esbe. Ezt tudtátok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tanuló vezető vagy, és még friss a jogsid, nem vezettél annyit, hiszen ha már rutinos lennél nem keltenél a dudálásnak ekkora feneket, mindennapi szinten látok ingerült barmokat magam előtt

Amugy ezzel pont nincsen baj, bár én nem dudálok senkire általában, de engem is felcsesz ha nem indulnak el és ez miatt várok végig még tudomisén mennyi pirost.

Amennyiben ez gyakran előfordul javaslom a T betű használatát, ezzel semmi baj nincsen, valószínűleg nem fognak rád dudálni ha látják hogy azért balfaszkodsz mert tanuló vezető vagy :)

Majd leveszed ha már nem okoz gondot az elindulás, pár hónap.

2022. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne neked álljon feljebb ha te vagy a balfasz aki lefullad szerintem a kérdésednek semmi értelme, ahogy az előttem szóló irja használjál T betűt ha mar elindulni nem sikerül
2022. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!