Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplungcsere után normális,...

Kuplungcsere után normális, hogy 15liter benzin hiányzik az autóból?

Figyelt kérdés

Ma lett kész 2nap után az autóm, és minimum 15liter hiányzik a tankból. Értem én, hogy kipróbálják, letesztelik stb, de 200kilóméter alatt?

Sajnos az autó nem tudom mennyit futott, mert nem jegyeztem fel az óraállást a szerviz előtt, csak a benzint tudom biztosan.



2021. okt. 15. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha tervezett javításról van szó, akkor egyszerűen nem szabad sok üzemanyagot hagyni a tartályban. Sajnos ez már egy ilyen világ...
2021. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
#11 Ezt így nem tartom valós megoldásnak. A valós megoldás az az, hogy az ember nem akar az utolsó filléren is spórolni, hanem keres egy normális szervizet. Google a barátja mindenkinek, az értékelések nem hazudnak. Mi sem tennénk ilyet soha, de nem is tudnánk, mert a munkalapunkon fel van tüntetve a kilométeróra állása és az üzemanyagszint is, szóval az ügyfél maximálisan biztosítva van. 96%-os ügyfélelégedettség.
2021. okt. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
76%

Ahogy a #4-es írta nekem is egy Magyarországon ritka sportkocsim van, én is azt tapasztaltam, hogy szeretik kicsit meghajtani a kocsit, de én úgy vagyok vele, ha nem teszik tönkre, meg nem szednek össze vele bírságot, addig nem zavar!


Inkább próbálják ki és úgy kapjam vissza, hogy nem kell 1 hét múlva megint visszavinni mert valami nem kerek!


Azért a korábbi szerelőm mikor nagy mellénnyel mesélte, hogy a nála lévő AMG Mercit kb 200-al meghajtotta lakott területen, azt már én is meredeknek éreztem!

2021. okt. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!