Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 megéri venni?

Mazda 6 megéri venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autòvàsàrlàs előtt àllok, és érdekelne akinek esetleg van tapasztalata, első generàciòs 6-os mazdàt szeretnék venni mindenképpen benzinest 1.8-t, és érdeklődnék, hogy mi a vélemény ròla? Megbizhatò? Azt tudom, hogy rohadnak nagyon, de azon kivül érdekelne a véleményetek!


Vàlaszokat köszönöm! :)


2021. okt. 19. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rohadnak, ha találsz jó áron olyat, ami nem rohad (nagyon kicsi az esély rá) akkor érdemes megvenni. Általában ami nem rohad nagyon drága, szóval csak akkor éri meg, ha fanatikus vagy máskülönben nem igazán.
2021. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Ha tudod hogy rohad akkor ismered a legnagyobb problémáját....ezek után meg nem is értem mit akarsz ezekkel a szitává korhadt lomokkal.
2021. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz autó nincs, csak rossz gazda. Ha találsz egy olyat, aminek volt gazdája, s nem vagy fukar, rááldozod a vételárra azt a minimum 1 milliót, akkor nyugodtan megveheted. A sztereotípiákra, lejárató bulvár kampányokra meg nem kell hallgatni. De én inkább a 2.0 literest választanám.
2021. okt. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!