Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót hajtanak legtöbbször a bunkó nagyképű emberek?

Figyelt kérdés
Fajta típus stb

2021. okt. 22. 14:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
qashqai-osok? :D
2021. okt. 22. 15:28
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
C osztály, első és második generációs. Fehér és "C" betűs egyének egyaránt, a összes fenti felsoroltat beleértve.
2021. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A céges furgonra mondjuk +1.

De őket kicsit megértem, sok éve én is voltam futár az egyik nagy autóalkatrész kereskedőnél, egyszerűen nem lehetett máshogy időben befejezni egy kört, hogy ne pofátlankodjak meg szabálytalankodjak ahol csak lehet. Ott én is átvedlettem parasztba, pedig amúgy egyáltalán nem vagyok az, sőt, kifejezetten előzékeny vagyok (pedig amúgy BMW-m van :D :D)

2021. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%

Meglepő módon én egyre több tahó Octaviást látok, céges autók lehetnek, mert kb. az összes fehér.


Azért megjegyezném, hogy aki bunkó, az minden autóban az. Én ugyanúgy közlekedek most az 5-ös BMW-mmel (még fekete is :D), mint anno 15 éve a fosszínű Skoda Favoritommal.

2021. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
BMW, Merci, de bármi ami nagy és drága, felvágós....valószínű, hogy a tulaj is felvágós lesz :D persze ez nem feltétlenül igaz mindenkire, és tisztelet a kivételnek
2021. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Én pl. nem szoktam bunkózni, csak nagyon dinamikusan közlekedem, de a gyorshajtáson kívül minden szabályt betartok, de még ilyenkor se villogom le az előttem lévőt. Viszont azt tapasztaltam, hogy nagyon sokan személyes sértésnek veszik, hogy valaki meg akarja előzni őket, vagy szimplán gyorsabban akar menni. Ezek szemében valószínűleg én is egy bunkó Audi-s lehetek...
2021. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Én újabban Skodásokat látom parasztnak. Főleg az Octaviasokat.

De BMW-s is sok van.

2021. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem feltétlen kell hogy drága és jó nagy kocsi legyen. Ugyanúgy látok pofátlankodni és szabálytalankodni alja prolikat is.
2021. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
BMW 5-ös széria. Utána az Audi A4/A6. VW Golf/Passat. Mercedes CLK,SLK/A,E,C-osztály. Attól függ ki vezeti.
2021. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A tahóság márkafüggetlen.
2021. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!