Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár hűtőfolyadékra...

Motorkerékpár hűtőfolyadékra tölthetek ideiglenesen eltérőt? Napokon belül megy teljes cserére, de minimum alatt van. Az enyémbe valami neonzöld van, de a motoros boltban csak sárgát tudok venni.

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 20:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9 ki beszél fagyállóról? A desztillált víztől sem kövesedik.

Egy finom motorblokkot meg ne hasonlítsunk egy krazhoz.


Akinek meg a desztillált víz drága, jobb ha nem vesz motort, mert nem fogja tudni fenntartani.

2021. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés: volt egyszer egy vén x1/9-es fiatom. Az sem egy finom motorblokk. Egyszer tettem bele csapvizet, mert jóazegyhétre, hengerfejezés volt esedékes.

Miután összeraktam, észrevettem, hogy nem melegszik a motor rendesen. Megállt a termosztát a vízkőtől, szerencsémre nem csukott állapotban, hanem mindig nyitva volt.

2021. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, a deszt víz is eszembe jutott és valószínű, hogy ennyi időre, fagy hiányában jó lenne, de lehet inkább rászánom azt a pár ezer forintot, és kap egy kis hűtőfolyadékot addig is.

Köszönöm mindenkinek!

2021. okt. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!