Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy villanyrolleres bohócgy...

Ha egy villanyrolleres bohócgyerek elesik előttem az úttesten akkor én leszek a hibás ha átmegyek rajta?

Figyelt kérdés
Ment reggel előttem az úttesten a rolleres gyerek. Kátyús részhez ért, majdnem eldobta a rollert de sikerütl végül megállnia. Na most mi van ha kiesik elém ? Én leszek felelősségre vonva majd valami random bullshit szöveggel hogy nem tartottam 20 méteres távolságot tőle? Vagy 15-el kéne mennem mögötte amíg le nem tér valamerre?

2021. okt. 26. 09:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
93%

#18: sajnos tele vannak az utak kivilágítatlan autókkal is, autópályán rendszeres, városban még inkább.

De azért nem megyek beléjük hátulról, mert nem világít a lámpájuk, állhatna ott egy balesetben keresztbefordult autó is, vagy feküdhetne egy motoros.

2021. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

rolleres voltam

1: nem 15-el mennek ezek a rollerek, még a szar limeok is 27-el tudnak menni, szóval f@szt hazudsz itt?

2: igen, a te hibád, de ezt itt már jól kifejtették előttem

3: a rollerek ki vannak világítva, ez hülyeség, hogy nincsenek van rajtuk lámpa. az, hogy mellény/sisak nincs rajtuk, ez szerintem a roller tulajdonosának a hibája (persze ha roller kölcsönzésről van szó)

2021. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!