Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igényes szerelők miért nem...

Az igényes szerelők miért nem dolgoznak hozott alkatrészből?

Figyelt kérdés

Itt nem a lehúzós szervizekre gondolok, hanem azokra a szakikra akiknek valóban hobbijuk az autószerelés és szeretik is csinálni és mesterfokon értenek hozzá.

Azért nem dolgoznak olyan alaktrészekkel amiket az ügyfelek visznek, mert mindenféle kínai bóvli utángyártott alkatrész után nem vállalnak felelősséget?



2021. nov. 5. 13:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egyik szervízben sem "nyerészkedtek" az alkatrészen, bár lehet azért mert én sem problémázok a korrekt munkadíjon.

Unix/Bárditól rendelnek, hogy fenn tudják tartani a partner kedvezményt, és a kedvezményes árral számolnak, ami kb. megegyezik a legolcsóbb webshop ajánlatával.

Nem kell a netet túrniuk, és többnyire aznap ott van az áru, nem 3-5 nap alatt.

A bimmergarázsos Attila is beszélt arról, hogy a BMW licensz fenntartásához évente X összegben kell rendelnie gyári alkatrészt. Nem a "nyerészkedés" miatt ajánlotta a drági gyári cuccokat.

2021. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21 Én is most néztem éppen azt a részt amiben beszél róla. És tényleg, viszont azt is mondta hogy ő csak gyári alaktrészek után vállal garanciát, kivéve ha külön kéri a tulaj hogy utángyártott kerüljön a kocsiba.
2021. nov. 6. 09:53
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

A mási koldalról:

Alkatrész kereskedő cégné dolgozom. Meg tudnám venni a fékcsréhez a tárcsát , 20-ért. Netről a Bosch-t 25-ért. A szerviz kiszámláz 69+AFA-t. Olyan drágán netem nem is találtam. Olajat is cserélt 5W-30 folt a számlán + fékbetét előre hátulra + tárcsák. Mintha a boltban úgy vásárolnál hog Bor. Ami lehet 500 Ft + 5000 is. Lehúzós szemét állatok.

2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
23 folyt. Euróban írtam Németországból. Ugyan ez a módi.
2021. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#23 Visszalyukadtunk oda, ahonnan indultunk: ne menj szar szerelőhöz és nem kapsz szar kiszolgálást. Vagy menj szar szerelőhöz, de utána ne háborogj, ha lehúznak és főleg ne ócsárold a normális szerelőket, elvégre magadnak köszönheted a lehúzást. Te mentél a szar helyre, senki nem kényszerített rá. Ezek után milyen jogon ócsárolsz másokat?


2021-et írunk, sosem volt egyszerűbb megbízható szolgáltatásokat találni, beleértve autószervizet. Csak meg kell nyitni azt a rohadt google térképet.

2021. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

25.

Te nem morgolódnál egy étteremben, ha a számlán az szerepelne hogy "bor" 69 euró?

2021. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26 Elég nagy különbség van a morgolódás és az autószerelőkkel szemben folyton kinyilvánított "mindegyik egy aljas tolvaj g*ci kivétel nélkül"-nél. Vagy te hogy is mondtad? Ja igen, "szemét állatok".


Ha én elmegyek étterembe és 69 euróért számláznak ki nekem olyat, hogy "bor", akkor nem fogok felmenni az "Ételek, italok/Vendéglátás, éttermek" kategóriába ugatni, hogy minden étteremtulaj egy aljas tolvaj patkány. Tanulok a helyzetből és legközelebb egy megbecsült étterembe megyek. Ahogy egyébként ezt a valóságban mindig teszem és nem csak éttermek kapcsán, hiszen a pénzt én sem sz*rom. Az, hogy te erre nem vagy képes, aztán a saját hibádért egy szolgáltatás minden egyes tagját kezded el gyalázni... hát arról inkább nem mondok semmit.

2021. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!