Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikertelen forgalmi vizsga...

Sikertelen forgalmi vizsga után szeretnék iskolát váltani. Ki mit ajánl? IX., XX., XXI., XXIII. kerület, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós környékén.

Figyelt kérdés
Olyan oktatót keresek, aki hisz bennem, segíteni próbál, fiatalos. Akinél eddig tanultam, többször sírva mentem haza az óráról, lelkileg kikészített. A sikertelen vizsga az én hibám volt, elizgultam és ezért rontottam el, de az oktatónak utána se volt egy jó szava se hozzám, csak bántott. Nem tudok hozzà visszamenni. Szeretném újrapróbálni a vizsgát, előtte még kb.5 órát gyakorolnék.

2021. nov. 12. 12:05
 1/6 A kérdező kommentje:
53 órát vezettem eddig.
2021. nov. 12. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Oktatóváltáshoz nem feltétlenül kell iskolát váltanod. Nem is javaslom, mert az iskolák általában magassabb óradíjjal vesznek át átjelentkezett tanulókat.

Beszélj előbb az iskola vezetőjével, hogy szeretnél egy normálisabb hangvételő oktatót.

2021. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenáron le akarsz vizsgázni vagy egy alapszinten meg akarsz tanulni vezetni? Ha a második, akkor menj az órákra, gyakorolj és újabb és újabb vizsga és gyakorlás.
2021. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az iskolának egy oktatója van, aki egyben a vezető.
2021. nov. 12. 12:43
 5/6 anonim válasza:
100%
Szigetszentmiklóson van 2 suli, próbáld meg. Én sajnos még egyikben sem jártam, de egyszer remélhetőleg fogok. (egy szigetszentmiklósi) :)
2021. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jakab Autósiskola, Horváth József!!! Legjobb oktató a világon. Sok alkalommal mentem én is haza sírva, de a nevetéstől. Csak ajánlani tudom! :)
2022. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!