Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor piros lámpánál állva...

Amikor piros lámpánál állva elindultok az autóval, ti mikor kezditek el nyomni a gázt? Akkor, mikor már a kuplungot teljesen felengedtètek? Vagy engeditek a kuplungot és közben nyomjàtok a gàzt? Úgy nem fog lefulladni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
En eddig ketfele autot vezettem (benzines mindketto). Az egyik egy 20 eves auto, a masik egy 2021-es dacia duster. Mindketto eseteben ha lassan felengedem a kuplungot megindul az auto egy par centit gaz adas nelkul is. Kezdo koromban szerintem akkor adtam gazt neki, amikor ereztem hogy "fog" a kuplung. De most mar szerintem adok neki egy kis gazt elotte, hogy hamar el tudjak indulni ne totyoraszva, illetve hogy bebiztositsam magam hogy veletlenul se fulladjak le.
2021. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehat a legjobb szerintem ha engeded fel a kuplungot es amikor erzed hogy mar fog a kuplung, akkor nyomsz neki gazt.
2021. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyszerre.

Nem fullad le.

2021. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Piros lámpánál állva sehogy nem fogok elindulni az autóval.
2021. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4/4!

Èrdekes módon, mindenki értette a kèrdèst! Ezért már volt fàrasztanod magad. 😄


A többieknek köszönöm szépen!

2021. nov. 13. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit vezetek. A 2018-as Seatnak csak akkor kell a gáz a kuplung felengedése mellé, ha ki akarok lőni a làmpától. Az 1976-os UAZ meg kéri a kövér gázt a kuplung felengedése mellé, különben lefullad úgy, hogy átharapom a kormányt.
2021. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!