Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami okostojás bünteti a...

Valami okostojás bünteti a "szabálytalanul" parkoló autókat egy ház parkolójánál, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy társasház utcáról nyíló parkolója, kb 0 szabad hellyel délutánra, ezért sokan beállnak az utcára nyíló sarokra, néha menetiránnyal szemben, már lassan 20 éve amióta itt lakok. az elmúlt 2-3 hónapban valami nagyon ráérő házi parkolóőr elkezdte "büntetni" az így parkoló autókat, felhajtja az ablaktörlőket, a tükröket visszahajtja. Nyilván aki így parkol az a "hibás", de ez egy csöves panel parkolója, nem a nagykörút...


Azon kívül, hogy ne parkoljunk oda ötletek? Kiírtam egy papírra, hogy ha valami gondja van, írjon egy cetlit, és úgy tudassa az emberekkel.



2021. nov. 17. 12:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%

#19: ez a tipikus kommunista diktatúrát idéző propaganda, ami mostanában megint ömlik lefele a hatalomból.

Tudod hogy szabálytalanul állsz, vállald a felelősséget, szerencsére még vannak emberek akik próbálnak rendet tartani a lakókörnyezetükben, nem fog mindenki besúgót játszani.

Én is rászolok a gyökérre aki eldobja a szemeret vagy otthagyja a kutyaszart.

2021. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

ez rohadtúl nem ugyan az mint a szemetelés, akkor játssza el a fél utcával ugyan ezt, ne csak azon az egy sarkon.


Ez a tipikus beleokoskodok más dolgába, este a sötétben, amíg nem lát senki féle efektus.

2021. nov. 17. 16:20
 23/36 anonim ***** válasza:
Én sem járom körbe a lakótelepet, hanem amerre megyek, és mondjuk keresztben áll elöttem a járdán egy kocsi, akkor felhajtom az ablaktörlőt (ha más nem tette már meg) vagy odébb rakom az elektromos rollert az út közepéről. Az autót is odébb raknám szívesen, de általában nincs nálam béka, ha gyalog közlekedek :))
2021. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg a tipikus pelda, hogy Magyarorszagon mindenki azt hiszi, hogy neki mindent lehet es szarik a szabalyokra. Nyilvan ez nem csak rad vonatkozik, hanem mindenkire, aki ott parkol. En ugy ahogy van az egesz sort elszallittatnam....
2021. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
23, egyszer belefutsz egy rossz emberbe, és onnantól kezdve nagyon megtanulod a leckét, hogy más dolgába nem szólunk bele.
2021. nov. 17. 16:26
 26/36 anonim ***** válasza:
60%
Hamar kiderült, hogy ki az igazi gyökér a történetben.
2021. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%

#25: hú de keményen megírtad, előtte hány viagrát vettél be? :)))

Az az én dolgom, hogy mit csinálok a szarul leparkolt roncsoddal, ha beleszólsz kapsz a pofádra :))(

2021. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
na közben beszéltem egy emberrel, akinek ugyan így felhajtották, és kiderült, hogy a kukások azok. Tehát kb a legalja emberek, mint a 27es :))
2021. nov. 17. 16:45
 29/36 anonim ***** válasza:
91%
Aha, szóval azért hajtották be, hogy szerencsétlenek tudják végezni a melójukat és elférjen a kukásautó. És ők a legalja emberek, meg a #27-es válaszoló. Ne égesd tovább magad szerintem.
2021. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
és befért a kukásautó? Be. Akkor mi a gond?
2021. nov. 17. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!