Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán autók közül melyik a...

Japán autók közül melyik a legjobb választás? Megbizhatóság, rozsdásodás stb... ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Nissan GT-R szerintem elég jó.
2021. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

A Toyota legendás megbízhatósága. Ismerje meg a tényeket.


[link]

2021. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Toyotát mondom én is. Az nem rohadós annyira mint a Mazda.

Ha mindeképp Mazdát akarsz akkor 2010 alattit tuti nem vennék.

2021. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Toyota vagy Honda. Sokan írják a Mazdát is, jó verdák, de igényesebbek és azért valljuk be, tudnak rohadni.
2021. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megbízhatóság: az almera n16 a kétezres évek elején letaszította a trónról az örökös elsőnek számító corollát(aszem corolla e11). Azért lett almeram, mert nem találtam normális állapotú 6.generációs civicet. De nem bántam meg. Úgy van ahogy cikkben írják "egy almera, minden reggel beindul és minden este célba ér". 380ezer km/napi használat. Rozsda nélkül japán autó szerintem nincs, úgy hogy ha megindult a folyamat akkor szopó van.
2021. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

minden japóra az átrozsdásodási garancia 12 év. Ha a motorban az olaj tízezrenként cserélve van, méghozzá fullszintetikusra, akkor az örökké tart. Persze a téli sót alulról is nem árt lemosni március környékén.


Minden japó autó a lagjobb bálasztás. Kérdés mennyi pénzed van, vagy csak álmodozol?

2021. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Toyota, Honda, Nissan. Mazdát csak a rozsda miatt nem vennék amúgy azokat is szeretem.
2021. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fényezőként dolgozok mellékállásban.

A felsoroltak közül a 2010 alatti Mazdákkal volt a legtöbb probléma. Konkrétan eltűnnek egyes részei. Nem ajánlom.

2021. dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!