Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos megcsúsztam a jeges...

Sajnos megcsúsztam a jeges úton, átsodródtam a szembelévő sávba, és koccantam a szembejövő autóval, senkinek nem lett semmi baja, mégis elvették 2 hónapra a jogosítványom, jogosan?

Figyelt kérdés

Senki nem sérült, megállapították, hogy nem hajtottam gyorsan, be voltam kötve, nem fogyasztottam semmilyen tudatmódosító szert, téli gumi fent volt, nem volt még soha semmilyen szabálysértésem, mégis elvették a jogosítványom 2 hónapra, illetve 100.000 forint büntetést is fizetnem kell.


Jogos a jogosítvány elvétele?


(A közlekedés rendjének megsértése címszóval bűntettek meg)


2021. dec. 29. 10:17
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

tudod king kong miért nem tud olvasni a vak rendőr?


mert rendőr lol.


hidd el, jobban vezetek mint te sőt, még 6x annyit is keresek mint te, ha te autóbaleseteznél, mennél a bankba hitelért, én már holnap vehetnék egy olyan autót amire neked 10 év hitel se lenne elég te balfék.

2021. dec. 29. 18:47
 32/39 anonim ***** válasza:
96%
Én meg nálad is négyszer többet keresek és hat autót vennék ha összetörném és az apukám is erősebb mint a tiéd.
2021. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
94%
33: kar, hogy nem lehet 5x lajkolni egy valaszt😂😂😂
2021. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
57%

Te már baleseteztél, én még nem.

Te veszélyeztetted mások életét, én meg nem.

Szóval szerintem felesleges itt játszani az agyad, nagymenő.

Mindenki aki okozott már halálos balesetet, úgy indult el, hogy Ő aztán - mindenkinél jobban - tud vezetni.


Egy kérdés:

Ha egy rokonodat ölné meg egy ilyen okoskodó fsz az utakon mint Te, akkor is menőznél, hogy már holnap tudsz venni másik autót?

2021. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
21%

#34


Pont te okoskodsz, hogy te még nem csináltál semmit az utakon, se baleset, se veszélyeztetés, mert olyan faszagyerek vagy. Ezután meg leírod, hogy minden halálos balesetet okozó vezető úgy kezdte, hogy azt híreszteli Ő mindenkinél jobban vezet.

Kedves King Kong remélem nem találkozok veled az utakon :D

2021. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%

#35

Én nem állítom, hogy bárkinél is jobban vezetnék, csak azt, hogy még nem bizonyítottam azt, hogy nem nekem való ez a sport.

A kérdező bizonyította.

Nyilván nem lesz mindenkiből baleset okozója, aki azt hiszi, hogy tud vezetni, ellenben mindenki aki okoz, azt hitte.

Tudod, "Minden bogár rovar de nem minden rovar bogár...".


Amúgy nyugi, jobban szeretem a tömegközlekedést, pláne ha jeges az út :)

2021. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem érdemes fellebbezni, akármennyivel mehettél volna, a relatív gyorshajtást mindenre rá lehet húzni. Én egyszer árokba hajtottam kb. 70-nel, nem volt más autó érintett, mégis lett belőle rendőrségi ügy. Igazából fel sem merült bennem, hogy elvehetik a jogsit, végül nem is vették el, meg pénzbüntetés se lett. Simán meghalhattam volna akkor, de hát ilyen a közlekedés, elég egy pillanat figyelmetlenség vagy rossz helyzetfelmérés. És akkor még ott van a többi sofőr is. Én levontam belőle a tanulságot, és azóta extra óvatosan vezetek, szerintem te se nagyon tudsz mást tenni, már írták ugye, hogy hosszabb lenne az ügy, mint két hónap.
2021. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Dzsoki ***** válasza:
51%
Kérdező! Kaptál egy határozatot. Abban benne kell lennie az indoklásnak! Az alapján tudsz kifogással élni. 37-es!Igen,de nálad,nem volt más érintett. Mindenki lehet veszélyes önmagára,de csak önmagára!
2022. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Dzsoki, nem, önmagára sem lehet veszélyes. Ugyanúgy eljárást von maga után, ha nincs más érintett.

Hogy miért?

Mert lehetett volna.

2022. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!