Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért záróvonalon előznek?

Miért záróvonalon előznek?

Figyelt kérdés

Gyakran járok egy útvonalon, és tegnap már negyedszerre fordult ez elő velem. 3-4 kilóméter többnyire egyenes szakasz, jön mögöttem valaki de nem előz hanem mögöttem jön esetleg tol. Majd jön egy forgalmas kereszteződés kanyarodósávokkal meg minden, és persze miért ne pont ott előzne mindenen keresztül.


De azóta sem jöttem rá a logikára, ha több kilóméteren keresztül nem tudott előzni miért pont egy forgalmas kereszteződés kellős közepén előznek? És nem mindig ugyanaz az autó.



2022. jan. 13. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert mindenki ugyanott unja meg a lassúságodat. Ha ez gyakran előfordul lehet hogy nem a többiek a birkák… Tudod, mind szembejön…
2022. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
1-es, hagyjuk már ezt. Mindig oda kell böfögnie ezt a baromságot valakinek. Nem, nincs olyan, hogy valaki túl lassú. Ezernyi oka lehet rá, ha nem a többiek által elvárt tempót diktálja. Normálisan , biztonságosan meg kell az ilyet előzni és kész.
2022. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Amúgy érdekes, főúton a 100-105 km/óra szerintem nem olyan lassú....
2022. jan. 13. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyeneken fennakadsz, inkább ne vezess. Idióták mindig is voltak, vannak, lesznek, és az utakon, ahol az idiótaságod következményeitől (azaz például egy szaftos nyaklevestől) egy magadra zárható karosszéria is véd, ez hatványozottan igaz.
2022. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Tudom hogy vannak idióták, nem is akadok fenn rajtuk. Csak a logikát nem értem benne.
2022. jan. 13. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt nem is fogod nagyon sokszor, nem tudom merrefelé közlekedsz, de például Budapesten, főleg csúcsidőben hajmeresztő dolgokat lehet látni, de ha nem is látsz épp egy fél centin múló balesetet, akkor meg azt látod, hogy mindenki telibeszarja a másik embert, csak ő még jusson át azon a majdnem piros lámpán, az hogy ezzel keresztbe áll egy kereszteződésben ahol miatta nem jut át más irányból senki, kit érdekel. Aztán jön a dudálás, az anyád, meg az ő anyja, meg a feszültség és idegesség. Ez ilyen.
2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

"Nem, nincs olyan, hogy valaki túl lassú"


Ja nincs hogyne. Főúton szütyörögnek 60nal, amikor semmi sem indokolja.... az teljesen jó igen. végülis csinál egy 2 km-es sort, de tényleg nincs olyan, hogy lassú...

2022. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!