Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicikli vagy e-roller, és...

Bicikli vagy e-roller, és miért? Mik az előnyei és mik a másik hátrányai?

Figyelt kérdés
Illetve ár/érték arányban melyik a legjobb modell? 150 ezret szánnék rá. Napi 5 km lenne a táv, munkahelyre mennék vele.

2022. jan. 21. 15:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy előttem is írták, az e-roller jövője e-gyenlőre ;) bizonytalan.

Annyi kakaskodás volt már ezzel a járművel kapcsolatban hogy előbb-utóbb radikális szabályozások várhatóak.

Az sem elhanyagolandó, hogy amíg bringát használsz, legalább mozogsz is!

Nem tudom egyébként mennyit sportolsz, de az az 5 kilométer -napi rendszerességgel- nem árthat. Nekem sok éven át volt a napi penzum hasonló távolság, kimondottan élveztem.

Szerencsére a munkahelyemen volt lehetőség zuhanyozni, átöltözni, és a bringát tárolni, mert ezek nélkül én sem használtam volna.

2022. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

5 km az nudli!


Én 2x15 km-t bringázok munkába (persze nem most...) nőként.

2022. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
32%
5 km biciklizéstől szerintem nem lehet leizzadni.
2022. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
13 Szerintem meg igen!
2022. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
14: Hát ha minden nap a Dunától a Kiscelli úton tekersz fel a Mátyás hegyre, akkor igen... De átlagos körülmények között nem. :)))
2022. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%

a magyar utakra roller nem nyerő... előbb-utóbb pofáraesés lesz belőle

e-roller meg megy mint a golyó, 30-nál buki nem mókás

2022. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
E-rollernél a Xiaomi mi pro 2-vel szemeztem. Ahhoz nem kell "elvileg" jogsi se, bicajnál pedig a Btwin Tilt 500-al.
2022. jan. 21. 19:42
 18/22 anonim ***** válasza:

Munkahelyre menni ilyet vegyél.


https://www.youtube.com/watch?v=9siAf9MtQkc

2022. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Üdv! Én régóta bringázok, de mostanában szemezgetek egy-két e-rollerrel is (tudod, el kell költeni a félretett pénzt valami hülyeségre :) ). Újat az előttem szólók után nem nagyon tudok írni, de 150-ért inkább piacon érdemes bringát nézni (ha nézted a Tolvajkergetőket, akkor tudod, hogy mindenképp fehérbőrű eladótól), annyiért viszont már jót lehet venni. Nagy baj nem lehet vele, az enyémnek egy komplett szervíz szakboltban kijött 50ezerből, és utána 1 évig hozzá sem kellett nyúlni. Egy cross-trekking-el szinte bárhova elmehetsz, városban is jó, és 5-10km tekerés még kell is a mai, ellustult világban. A roller inkább csak olyan fun-sztori, ha épp lustának érzed magad, de el kell ugrani a boltba, arra megfelelő. De egy jó bringát sosem fog pótolni egy árban vele megegyező roller, szvsz.
2022. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Neuzer courier dt mellett döntöttem. Már 2 és fél hónapja használom. Meg vagyok vele elégedve. 150k volt. Most egy rollerrel is szemezek, kugoo s1, mert ebben a nagymelegben nem szívesen bringázok, viszont ősszel jól jönne.
2022. júl. 1. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!