Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép ez a fényezés a BMW-nek?

Szép ez a fényezés a BMW-nek?

Figyelt kérdés
Írjátok be a videó címét a YouTube keresőjébe, valamiért nem enged linkelni: The V12 BMW M760i is Smooth, Speedy, and Stealthy - but the S63 is More Luxurious (In-Depth Review)

2022. febr. 16. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A link gondolom ismeretlen fogalom számodra....
2022. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az olvasás gondolom ismeretlen fogalom számodra.
2022. febr. 16. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Tádámm: [link]

Szívesen

2022. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem. Nekem jobban bejönnek a fekete-fehér árnyalatú fényezések. Max kék.
2022. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt még ilyesmi színű autóm. De ennek a BMW-nek tulajdonképpen nem is rossz.
2022. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért egy 2000 dollárú feláras, nem tudom milyen bordó fényezés elég feltűnő. Nyilván, hogy a videó nem adja vissza teljesen a megjelenést, bár így is szép. Az ilyen fényezések élőben úgy mutatnak, hogy szinte maga alá csinál az ember.
2022. febr. 16. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínű, hogy nem is lesz, mert ez a BMW-nek az egyedileg kevert színe."


Köszönöm a hasznos információt. Egy szóval se azt írtam, hogy pont tökéletesen ugyanilyen BMW-re vágynék. Csupán megjegyeztem, hogy nem volt ilyesmi (nem azt hogy tökéletesen ugyanez) árnyalatú, színű autóm, más márkából se.

2022. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennek nem áll rosszul
2022. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!