Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha jog next zone, vagy...

Yamaha jog next zone, vagy piaggio nrg?

Figyelt kérdés

Első robogóm lesz, mindkettőt 120ért adják, mindkettő ránézésre jóállapotú, mindkettő 20éves, és 25000 illetve 33000km van bennük óra szerint.

Melyik a jobb választás?



2022. febr. 22. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A harmadik.
2022. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan miért kell trollkodni?
2022. febr. 22. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert buta vagy. 20 éves gazdátlan rotyeszekről van szó. Itt már nem számít semmi, csak az állapot. Állapotot mi honnan a bánatból állapítsunk meg?

Nem számít melyik milyen konstrukció mert kutyául le vannak élve. Bármi bajuk is lehet.

2022. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A piaggio az sokkal jobb szerintem,nekem jelenleg az van és igaz hogy 26 éves ,de kifogásolhatatlan,semmi baja,csak karban kell tartani és menni fog
2023. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A jog okat jobban szerettem bütykörészni otthon, az olasz motorok mindig megszívattak valamivel, de összességében azokat is könnyű szerelni.

Az valóban nem sokat számít már melyik a jobb konstrukció, alkatrészt is találsz mindkettőhöz. Én mégis azt mondanám, a jog-oknak úgy általánosan egy fokkal jobb a műanyag részek minősége, tovább szép marad, illetve könnyebb javítani, újból széppétenni, sokszor egy polír is elég nekik, az olaszokat meg inkább át kell festeni.

Igazából ülj fel rájuk, aztán amelyik bejön, azt vedd… nekem egy honda dio van állandóra, én az alakja, formaterve miatt választottam, ez jön be, benne meg úgyis egy 50köbös kis szar motor van.

2023. júl. 12. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Elfelejtettél átjelentkezni a magadnak adott válaszhoz.


Ennyire unatkozol?

2023. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint láthatod közel fél év van a kérdés és válasz között, azért írtam le a véleményem, hátha valaha valaki idetalál hasonló kérdéssel
2023. okt. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!