Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Röviden összefoglalnátok mit...

Röviden összefoglalnátok mit kell figyelembe vennem új autórádió és hangszórók vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Az lenne a cél, hogy minél élvezhetőbb legyen a zene. Szeretem ha a zenének mély basszusa van(nem tudom ez befolyásolja-e a vásarlást). Esetleg küldhettek linket konrét darabokról amit meg is tudok rendelni.


1 dines kell és a keret 50.000 forint. Bluetooth csatlakozás nem rossz ha van, de tudom nélkülözni. Az fontosabb, hogy a rádió állomásolak tisztán fogja.



2022. márc. 2. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. vezérlésle, hogy ne kétgombos "automata" legyen, aminél minden frekvenciaváltáshoz 20 gombnyomás kell.
2022. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan ötleteim vannak amik illenek az autódba, mert a varázsgomb megmondta a típusát :)
2022. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Ha ennyire kotta vagy menj el egy auto hifishez
2022. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de az eddigiek alapján még nem tudok vásárolni.
2022. márc. 3. 16:51
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

50-et csak fejre szánsz, vagy ebbe a hangszórókat is beleszámoltad?


Ha csak fejre akkor úgy lehet nézelődni, hangszóróval együtt, silány minőséget fogsz kapni!


Ha csak fejegységet keresel, ebben az árszegmensben nagyjából mindegy mit veszel a normális gyártók közül!

Ha fontos a hangminőség elsősorban Alpine-t vennék, de nem rossz választás egy Pioneer sem. A Sony-t kerülném, rossz a hangképe... bár ez inkább csak komolyabb rendszereknél szempont.


Ebben az árszegmensben, tényleg nagyjából mindegy, csak ne kínai androidos csodát vegyél.


Az élvezhető basszust meg mélynyomó nélkül felejtsd el!

Sajnos a fizikát nem lehet megerőszakolni...

2022. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kellene feltétlen mélynyomó. Azért nem diszkót szeretnék az autóba.


Ismerősömnek az mk1 Focusban gyári fejegység és a gyári(igaz, ebben nem biztos, de ő nem nyúlt hozzá) hangszórók vannak mélyláda nélkül és iszonyat jól szól. Tiszták a hangok és mély basszusa is van a zenének.

2022. márc. 6. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!