Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki összefoglalná nekem a...

Álarcos mágus kérdése:

Valaki összefoglalná nekem a Sólyomszem sorozat cselekményét?

Figyelt kérdés
Nyugudtan lehet spoilerezni is.
2021. dec. 22. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

hát röviden:

Kate Bishop, aki egy új karakter az mcu-ba, kislánykorában a bosszúállók történésekor hawkeye megmentette, és ezért elég menőnek tartotta az íjászatot, talán 10-15év elteltével mikor már kb 20-25éves lett és kb kimaxolt minden sportágat, profi íjász, profi vivó stb. arra tér haza hogy az anyjának új vőlegénye van aki furán viselkedik, így követi egy akcióra ahol kiderül hogy a Ronin ruháját és kardját árverezik el, nos mire elkezdődik az aukció egy rabló banda tér be, mire Kate felveszi a Ronin ruhát hogy megakadályozza a rablást, na már most itt indul a főszál, a rabló banda alapból ronint kereste, és azt hiszik hogy Kate a Ronin, a ruha miatt. Ezért keresik a városba és ki akarják nyírni, mivel a Banda vezérének az apját a ronin ölte meg az Végjáték mozi elött, és bosszút akar állni. Hawkeye úr meglátja a tvbe hogy Ronin járkál, ezért megkeresi és rájön hogy Kate az, és Hawkeye próbál segíteni Kate-n hogy a bandával tisztázza a dolgokat, úgy hogy közbe kincskeresőt játszik, ami annyit tesz hogy a Ronin dolgait próbálja vissza szerezni (ruha, kard, óra), közben Yelena is feltűnik anno a Fekete özvegy huga, a feketözvegy filmből hogy megölje Hawkeyet (mivel úgy tudja hogy ő ölte meg a fekete özvegyet). Sajnos utolsó részt még nem láttam, de jelenleg úgy áll a szitu hogy a bandát szét kapta a hawkeye, csak a vezető van maradt, a yelenával volt egy fight, de elmenekült, és mellék szállként kiderült hogy nem Kate anyjának a vőlegénye a gyanús alak, hanem Kate anyja AZ. Kiderült hogy az anyja Wilson Fisknek, azaz a Kingpinnek dolgozik. (baszó maffia vezér)


vélemény a soriról eddig: egy nagy szar:D vannak benne jó jelenetek mikor a trükkös nyilakat lövik, amiket nem értem miért nem raktak egyetlen egy avengers filmbe se, miért csak a soriba lehet használni. Kate karaktere jó, vicces érdekes, és ennyi sajnos, számomra csalódás a sorozat, de még is mit várunk egy hawkeye kaliberü karakterről?

2021. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a sorozat. Nem egy tipikus Marvel filmhez hasonlítható sorozat, de szórakoztató volt. Régóta vártam erre, mert az elsődleges kedvenc karaktereim közé tartozik. Azért megnéznék egy komolyabb sorozatot is, amiben több akció van és komolyabb hangvételű. Szórakoztató volt, lekötött, izgalmasnak is találtam ezért. Többször is megfogom nézni, és tetszett hogy sokszor "jelen" volt Natasa is. A női karakterek között ő volt a legkedvesebb számomra.
2021. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!