Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréltem egy Renault megane...

Cseréltem egy Renault megane classic 1.4 16v kocsiba qwp-s hátsó lengéscsillapítót és kopog amikor 4 személy ül a kocsiba ilyenkor mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Vissza nem tudom vinni mert már beszerelt állapotban nem veszik vissza, dobozát kidobtam mert úgy gondoltam hogy nem fog kelleni úgyis jó lesz .

Vezető személy ül benne akkor nem kopog hátul.

Méretileg jó volt hozzá mert lemértem a régit.


2022. márc. 15. 18:57
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Nem lehet hogy a kipufogó kiugrott a tartógumiból vagy elcsavarodott egy bilincsnél ahogy szereltél, és ettől belever a hátsóhídba? Nem tűnik logikusnak máshogy
2022. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
A lengéscsillapító nem bír kopogni attól, hogy jobban összenyomják, ha fent nem kopog akkor lent sem kopoghat, legalább is én nem gondolom hogy azzal van a baj. Két embert rá kell állítani a küszöbre, hogy megrángassák a kasznit és alá kell nézni, mi ver össze.
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

+1 a kipufogóra

Volt ilyen autónk.

Ha megereszkednek a tartói, akkor képes összeérni a híddal akár 1 személlyel is.

A lengéscsillapító nem szokott kopogni, legfeljebb ha nem húztad meg a csavarjait (vagy kiverődtek a szilentjei, de mivel új, erre nem látok esélyt).

2022. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!