Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb 1 hét múlva forgalmi...

Kb 1 hét múlva forgalmi vizsgázok. Tudtok tanácsokat adni? Mikre figyeljek nagyon, hogyan kezeljem a stresszt?

Figyelt kérdés
A vezetéssel nincsen bajom, néha becsuszik 1-1 hiba, de ezeket jól megjegyeztem. Az oktatom gyakran bunkó és lekezelő, néha belémülteti az idegen, inkább emiatt vannak kétségeim és emiatt aggodok. (Azért nem váltottam mert később jött felszínre ez a próbléma, és akkor már túl voltam jo par órán) mostanában elkezdett ordibálni is, de eddigre már bejelentett vizsgára. Még 1 alkalommal megyek vezetni vizsga elött. Tippeket tanácsokat tudtok adni? Esetleg saját tapasztalatot? Előre is köszönöm a válaszokat

2022. máj. 25. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Először is annyi hogy legyél előrelátó, és végig koncentrálj oda, elsőbbségeket mindig igyekezz megadni :D Én anno nagyon szigorú vizsgabiztost kaptam és elsőre átmentem mégis de az előzőeket fogadd meg mert nekem is úgy sikerült (!) Ha nem szeretsz gyorsan menni vagy inkább lassan és biztosra mész akkor is tarts egy 40km/h-t 50 helyett (havert azért nem engedték át mert 30 al gurult egész vegig :D )

Ja meg a parkolásra figyelj! Azt higgadtan, nem kell kapkodni menj biztosra. Ott még javíthatsz is benne egyszer ha elsőre nem megy

És ne stresszelj! Meg lesz ha ezekre figyelsz! (Meg a többi szabályra) :D

2022. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
nézd a tükröket folyton, holtteret is. Index, stop tábla, jobbkezes, balrakanyar. Nem nagy szám elsőre átmentem.
2022. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Meg amit a második írt azt is fogadd meg (első vagyok :D )
2022. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
köszi :D puszi második vagyok
2022. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek, ment a zöld pipa :)
2022. máj. 25. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Zebra.
2022. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
96%
Az előzőeket annyival egészíteném ki, hogy induláskor ne felejtsd el a fékpróbát. Nekem úgy szólt az oktató, hogy valamit elfelejtettem. Aztán amikor rájöttem, hogy mi hiányzik beletapostam a fékbe a vizsgabiztos meg majdnem megfejelte az első ülést. A vizsgán átmentem, de azért extra stresszforrás volt ez. Nyugi, menni fog :)
2022. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején mindent jól csináltam, de a zebrán nem engedtem el a gyalogost, igy egyből elhúztak és mondták hogy forduljak vissza a telephelyre, mert felesleges már folytatni, mert ez súlyos hiba és hiába sirtam átkozódva, meg hogy kezdjük újra. 😝 😂

Akkor megakartam halni, de most igy visszagondolva jó is hogy igy történt és azóta balesetmentesen vezetek már 8 éve. 😊

Szóval mindenre figyelni kell, előrelátónak kell lenni, lazulj el még ha nehéz is és felejtsd el hogy ott vannak melletted, mert csak görcsölni fogsz és ideges leszel, nehezen tudsz majd koncentrálni.

2022. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a szöveget mitha én írtam volna. Velem is pontosan ugyanez van most szóról szóra. Nagyon elegem van az egészből és csak reménykedni tudok hogy át megyek. Elég sok órát is vettem sajnos.
2022. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
És ha nem találod alkalmasnak a parkolóhelyet, nyugodtan menj tovább szó nélkül és keress egy másikat. Ezért hibavonal sem jár (Elvileg).
2022. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!