Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak sedan? (Superb,...

Első autónak sedan? (Superb, Passat 5)

Figyelt kérdés
Első autónak Superb és 5-ös Passaton gondolkodtam, de nekem a superb jobban tetszik, viszont kevesebb a kínálat. (Tudom hogy konkrétan majdnem ugyan az a kettő autó..) Maximum 1 millió forint + az átiratás amit az autóra szánnék, és mindenképpen 1.9 (pd) tdi jöhet szóba. Apum nem támogatja az ötletemet, mert hogy nagyon nagy autó, és inkább egy Golf 4-et vegyek. (Nem, nem az ő pénzéből lesz) Vélemények? 17 éves vagyok, szeretek autózni, azért is ezekre esett a választásom, mert nagy és tágas, és ha úgy van el fér mindenki benne. Legtöbbször városon, vagy falukon belül (10-50 km), de alkalmanként 120km-es útra is használnám.

2022. júl. 17. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Legyen minimum fél milla félrerakva fenntartásra. Amelyik jobban tetszik. Ezek nem a szög egyszerű, gombokból fenntartható autók. Készülhetsz drágább javításokra is. Ha nincs fél milla félrerakva az 1 millión felül, akkor inkább egy régi Swiftet vegyél.
2022. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Napi troll, vagy direkt kötekvő kérdés? Vagy komoly a kérdés...?
2022. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a gyors válaszokat. #1 - Én mindenhol úgy olvastam, hallottam, hogy az 1.9 -es dieselesekkel a kötelezőkön kívül nem szokott probléma lenni. #2 - Nem, ez tényleg komoly kérdés. A kötekvő stílust meg nem is tudom miből gondolod..
2022. júl. 17. 16:17
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
#3 Öreg, bonyolult, kettőstömegű, minden van benne, megbontatlanul jó max. 10 éves koráig volt. Persze, ha karban volt tartva rendesen, akkor jó is lehet, de ennyi pénzért nem a jók férnek bele, hanem a pénztemetők. Jó szándékból japán szívóbenzinest ajánlok neked, tapasztalatból. Abból is olyat választani, amelyik nincs szétrohadva és olcsó, azt megvenni és felépíteni. A drágábbak ugyanolyan szarok lesznek, csak el vannak rejtve a hibái. Tapasztalat. Ennyi pénzből most nem fogsz jobbat találni amit fent is tudsz tartani. Pl. 500 ezer körül megveszel egy E12 Corollát, kell rá egy motorfelújítás, hogy ne egye az olajat, pár apróság és van egy problémamentes autód.
2022. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de 17 évesen minek neked egy ekkora szedán pályaautó? Apádnak teljesen igaza van.
2022. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert tetszenek, nyílván meg elfér benne bármi ha úgy van, de megértem az álláspontotokat, és elfogok gondolkodni a döntésemen! Viszont hogy egy 1.9-es superb/5 passat pályaautó lenne, azt nem tudom honnan szedted.
2022. júl. 17. 18:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
1 millió édeskevés, ennyiért csak szarokat fogsz kapni, amire a gatyád is rámegy.
2022. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Pénzemető.

Ha van havonta feleslegesen elkölthető kb 120k forintod, amit szívesen költesz a kocsira, akkor hajrá!


Ha gazdaságos megoldást keresel, akkor 1m-ért inkább swift legyen.

2022. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó ötlet. Ennyiért csak moslékosvödröket fogsz kapni.
2022. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Egy 5-ös passátnál például miért lenne édeskevés? Nem új autó, de belinkelek neked egy 920,000 es egy 1,5m forintost. A KM-eren kívül semmi különbség nincs, legalább is amit én észrevettem, de kérlek nézd meg te is. (a drágábbat nem tudtam lekérdezni ügyfélkapun mert túl sokat kérdeztem le az elmúlt 1 órában)


920,000

[link]



1,500,000

[link]

2022. júl. 17. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!