Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titánnal sikeres a kresz...

E-titánnal sikeres a kresz vizsga?

Figyelt kérdés
Kreszvizsgázni fogok holnap, hogyha az e-titánba a próbavizsgákat csinálom rendszeresen, és sikeresen teljesítem, azaz megvan mindig a minimum (65) pont, akkor a vizsgán is valószínűleg átfogok menni? 😄

2022. júl. 26. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Majdnem ugyanazok lesznek a kérdések.
2022. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mennyire minimum? Mert ha folyton csak épphogy megvan, akkor azért az necces, főleg, hogy ilyenkor izgul az ember. Inkább azt mondom, hogy ha jellemzően 70 -felett vagy, esetleg hibanélkülieket is töltesz, akkor lehetsz nyugodt(abb).
2022. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
70-75 között sikerül minden alkalommal a próbavizsga.
2022. júl. 26. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

simán át fogsz menni

annyi különbség lesz, hogy világosbarna színűek lesznek a kérdések hátterei, nem szürke-kék, és egy érintőképernyős monitort kell majd nyomkodnod

2022. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én attól félek hogy nagyon ráizgulok és emiatt fogom elrontani, mert itthon már szinte úgy válaszolok a kérdésekre hogy végig se olvasom a kérdést, és a válaszokat se végig.
2022. júl. 26. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár...

táblákat, jelzéseket gondolom csak tudod.

a 3 pontos, elsőbbségadásos kérdéseknél figyelj nagyom

A többi meg józan ész alapján is megválaszolható

2022. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, a 3 pontos kérdéseket szoktam téveszteni és csak azokon bukok pontokat, az 1 pontos kérdésekre mindig jól válaszolok.
2022. júl. 26. 17:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap vizsgázom Fehérváron,és általában 70 pont környékén vagyok, (az előbb egy 72, és egy 75 pontost töltöttem) de a képesektől én is tartok, nem azért mert nem tudom, (van jogsim más kategóriából) hanem pl mert volt mikor teljesen elveszett a elsőbbségadás tábla a háttérben. Amibe meg gyakran belebukok, mikor úgy teszi fel a kérdést, hogy nem is rám vonatkozik, miközben belsőnézetes kép van előttem.
2022. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MGéza ***** válasza:
100%
Van pár eltérés, illetve másképp megfogalmazás. Illetve olyan kérdés néhány akad ami nem szerepel a felkészítő tesztben, de logikai úton azok megoldása is levezethető ha nem csak a felkészítő teszt bemagolására mentél rá, hanem a válaszok miértjére is, magyarán figyelmesen olvastad a modulokat. Nagy gond nem lehet.
2022. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!