Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember nem tudna tankolni, ha piaci áron lenne a benzin?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azért mert kevés a pénzük hozzá, nem konkrétan az a kérdésem, hanem az, hogy akkor mégis miért van autójuk, ha ennyire földbedöngöli őket az a +10 ezer forint/tankolás?


Nekem se esne jól, ha drágább lenne a benzin, de ki tudnám fizetni, anélkül, hogy valamiről lekéne cserébe mondanom, ehhez képest kommentekben, a boltban sorban állva csak azt hallom és olvasom, hogy az emberek egy része inkább lerakja az autót, minthogy ennyiért tankoljon.


Csak szerintem nem kéne ebben az esetben akkor autó? Ha valaki még a tankolását sem engedheti meg magának.


2022. aug. 8. 14:12
1 2 3 4 5
 41/46 Beviz Elek ***** válasza:
13%

#39

Legyen úgy 👍

2022. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
52%
Aki munkahelyre jár vele, az valamivel jobb helyzetben van, mert a cég adhat támogatást.
2022. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

#42

15 forint kilométerenként. 300 forintos literenkénti árnál is ennyi volt, 800-nál is ennyi lesz. Pont mi vagyunk rosszabb helyzetben, mert nekünk szükségünk van rá, naponta 2x is.

2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
#43 Pontosan! Ez a 15Ft-os rendszer elavult rendszer, még abból az időből származik, amikor jóval olcsóbb volt az üzemanyag. Ideje lenne fölülvizsgálni, kb. 45Ft/km lenne az optimális.
2022. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

#44

Valami olyasmi. Mondjuk ha fogyasztás alapján adnák, az lenne talán a legkorrektebb.

2022. aug. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

#43


Ezt előre nem lehet tudni.

2022. aug. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!