Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok...

Autó vásárlás előtt állok (Audi A4 B5 1.9TDI) Mit nézzek át rajta tüzetesebben? Többi lent

Figyelt kérdés

A héten nézek szét a környéken A4 B5 felé. Mi az amit megnézzek rajta, mi az ami típushibája szokott lenni? Amit megnézek az 2001-es és 2000-es gyártású

AJM motorkódú azaz a PDTDI már ha jól tudom, itt mit nézzek meg rajta, motortér, beltérbe és így összességében?

Honnan tudom, hogy egy kettőstömegű rosszalkodik már?

Benzines autóink voltak eddig, ezért kérdem, hogy mi az amit egy dízelnél nagyon nézzek át, gázadásra hogy kéne reagáljon stb stb? Köszi mindenkinek előre is



2022. aug. 24. 21:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8: Ezeket mindenképpen megcsinálom akkor, köszi szépen az információkat :D

9: Szerelő ismerőst fogok hozni magammal, de ha nem is tudna eljönni, előtte felvilágosít valamennyire (mondjuk én tőlem se áll távol az autó és a szerelés, csak mégis az első dízel lesz a családban és annál nem tudom mit érdemes megnézni tüzetesebben)

10: Rétegvastagság mérőt bérelni fogok 1 napra, azt az 5 ezer Ft-ot megéri nekem. Hibakód olvasóm egy bluetooth-os kínai olvasóm van, tudok vele hibákat olvasni, az megfelelő lesz hozzá?

2022. aug. 26. 11:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Futómű,rozsda.Lényegében ennyi.Nézd meg hogy a “kávé lefőtt-e”.A pdtdi-t ellenben nem eröltetném,nyílván nem vész ha vigyáztak rá,de egy 1.9 AFN biztosabb választás szerintem.Rétegvastagságmérőt meg nyugodtan hagyd otthon,ezek 20+-os autók,az lenne a csoda ha nem törték volna már mindegyiket körbe kétszer.
2022. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Alváz, futómű.
2022. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!