Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2022-ben mennyiért érdemes...

2022-ben mennyiért érdemes autót venni egy kezdő jogsival rendelkezőnek?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem a legszuperebb Audit szeretném, de mégse egy Suzuki Swift-tet. Nem mintha leszólnám, csak jelenleg nem vagyok abban a helyzetben hogy sürgős lenne. Munkás autónak se használnám. Inkább ingázásra heti 2-3x.

2022. szept. 18. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ingázásra pont inkább valami fiatalabb, jobb autót vennék. Ha városban lerohad alattam hétköznap délután nem nagy ügy. Félreállok, bezárom, majd szólok valamelyik havernak, hogy húzzon be. De ugyanez vasárnap éjjel, zuhogó esőben, az autópálya leállósávjában a trélert várva, otthonról 300 km-re már kicsit komplikáltabb és kellemetlenebb.

A mostani agyament árak mellett 2-3 milliós az a kategória, amit már nyugodt szívvel meg mernék venni. De azt is alaposan átnézve.

2022. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, 50-70e havonta az üzemanyagon, biztosításon, kötelezőkön felül, csak a váratlan kiadásokra, szerintem egy átlagautóhoz elég lehet. Hacsak nem nyúlsz bele valami kimondott szopórollerbe.
2022. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is 2-3 millió között nézelődnék alsóhangon, azalatt szarkupacokat kínálnak.
2022. dec. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!