Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud megfelelő ruházatot...

Valaki tud megfelelő ruházatot ajánlani téli motorozáshoz, akár mínuszban is ?

Figyelt kérdés

Szép napot


Másodállásban futár vagyok. Ugyebár ez elsősorban motoros "szakma" viszont felmerült a probléma hogy jön a hideg. A különböző motoros "zsákok" (kormányon, lábnál) inkább csak az eső és menetszél ellen védenek, de melegíteni annyira nem tudnak. A túl sok réteg ruha pedig kényelmetlenné, mozgásban korlátozottá tesz (le fel ugrálok ugye a motorról, lépcsőzök, stb).


Itt most nem különböző protektoros ruhákat keresek, hanem olyan nadrág és felső rész ajánlást ami mozgásban a lehető legkevésbé korlátoz , vízhatlan (eső álló) illetve nem fogok elfagyni a mínuszban és menetszéltől. Az már csak extra ha nem kerül milliókba


Előre is köszönöm


2022. szept. 18. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Autó.
2022. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak fűthető motoros ruhák is, de annak az árát nem keresed meg futárkodással, és egy robogó (gondolom arról van szó) teljesítménye kevés a működtetéséhez.

A két kerék stabilitásáról havas/jeges úton ne is beszéljünk.

Vegyél egy autót. Valami olcsó Swiftet, ami kihúzza a telet.

2022. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy menj be valamelyik motoros üzletbe, pl Shox, csak ott 5-6 jegyű összeget lazán kifizetsz. Esetelg a Decatlonban kellene körülnézned, a Síelés vagy hegymászó ruházatok közt.
2022. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 5 jegyű végösszeggel még nincs is bajom
2022. szept. 18. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Csak éppen az ilyen ruházat inkább a 6 jegyű fele hajlik és nem a 4 felé.

[link]

és akkor ez csak a kabát, és nem vettél nadrágot, kesztyűt, csizmát.

2022. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nyári motoros kabátomba most került be a kivehető termobélés, még teljesen vállalható. A kesztyű kritikus, de abból is megoldás, hogy veszel egy ugyanolyat eggyel nagyobb méretben, és ráveszed a mostanira. Ismerek olyan motorost, aki télen is motorozik, de három pár kesztyűvel. Nagyon jó aláöltözők is vannak motoros vagy síruházat boltokban, többet ér a kabát alá, mint három kötött pulcsi. Na meg markolatfűtéses motor.
2022. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ismerősöm motoros futár én is szoktam télen robogóval közlekedni. Nagyon jók a síruhák téli motorozáshoz is (síaláöltözetet, sínadrág, síkabát,sízokni, síkesztyű) ezeket jó ár érték arányban a Decathlonba lehet beszerezni.(ahogy már írták előttem is). A legfontosabb a jó lábbeli vadászbakancs vagy vadász/horgász csizma (esetleg hótaposó is jó lehet). Ha a kezed vagy a lábad fázik mindened fázni fog akárhány nadrágot pulcsit veszel fel.
2022. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!