Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg akkora szégyen, ha...

Tényleg akkora szégyen, ha valaki nem vezet autót?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nemrég kezdtem el órákat venni, mert mindenki azt mondja, hogy sose tudhatom, mikor lesz szükségem jogsira, de kényelmetlenül érzem magam a volán mögött, szabályosan félek tőle. Frusztrál, hogy sok mindenre kell koncentrálni egyszerre és persze a tény, hogy ahol nagy valószínűséggel élni fogok, az autó fenntartása igen drága és elég nélkülözhető is mellesleg. Egyébként sok mindenben tehetséges vagyok, világ életemben kitűnő tanuló voltam gond nélkül (ne vegyétek dicsekvésnek, nem annak szánom), de a vezetés gondolatától valahogy görcsbe rándul a gyomrom. Tényleg kevesebbnek tartanának az emberek, ha ebben nem lennék sikeres és inkább a tömegközlekedést választanám?

2022. okt. 1. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem szégyen, csak Magyarországon elég sok begyepesedett, egyszerű gondolkodású ember van: "majd úgyis kell egyszer, egy férfi vezessen (jó te lány vagy, tudom)" stb.


Nekem 30 évesen lett meg férfiként, csak azért csináltam meg, mert a családi cégünknél dolgozom, és nem volt képem nemet mondani.


1 éve van jogsim, azóta is gyűlölök vezetni. Csak akkor vezetek, ha terepre megyünk, a hétköznapokban biciklizek, gyalogolok vagy buszozok. én is szétszórt vagyok, nehezen koncentrálok, de azért megtanultam normálisan vezetni, de sztem semmi értelme.

úgy lefáraszt a vezetés, mint ha ledolgoznék egy napot, előző már görcsben van gyomrom, és googlemapsen megnézem, hol merre menjek majd stb.


A vicc az, hogy a vezetésoktatóm, ismerősöm mondogatták, hogy "meglátod, majd ha esik, kocsiba ülsz majd te is" :D hogyne. azóta 10x jobban megbecsülöm, ha busszal mehetek, és nem nekem kell vezetnem.


nem ismerlek, így nem tudom, van érzéked hozzá, de az olyanok, mint én, sztem totál felesleges letenni a jogsit.

2022. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!