Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche panamera szép autó?

Porsche panamera szép autó?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nem kifejezetten tetszik, egy jellemtelen unalmas forma. Kb. ilyen autót tervezne egy olyan személy, akinek semmi köze az autótervezéshez és a fantáziája, stílusérzéke nulla.


Hozzáteszem, ez nem azt jelenti, hogy csúnya, sőt... a "szép" vagy "csúnya" extrém jelzők. De a Panamerával pont az a baj, hogy "semmilyen". Nem szép, nem csúnya. Esküszöm jobban tetszene ha csúnya lenne, mert csúnya autó is csak fantáziadús autó lehet. A Panamera meg hát rohadtul nem az.


Ami a megjelenése alatt rejlik, az már annál értékelhetőbb, volt szerencsém egy 4S-hez, sajnos csak rövid ideig és nem épp megfelelő körülmények között, de még úgy is megérte.

2022. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
proccos CCC autó...
2022. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első generáció nem sikerült valami jól külső dizájnt illetően, a későbbiek és főleg a legújabb elég mutató.
2022. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem, számomra a Porsche még mindig a 911, nem az ilyen 4/5ajtós, meg SUV modellek. Tudom maradi vagyok. Egyébként design az első generició kivételével OK, de az arányokat akkor sem tudja helyrerakni
2022. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi szép és mi nem, az mindig szubjektív ízlés dolga. A kérdés is úgy lenne helyes, hogy "Neked tetszik-e a Panamera?".


Én is csak szubjektív véleményt tudok mondani.

Jó, én 5x-ös Porsche tulaj vagyok, azaz a kilencvenes évek közepe óta már az ötödik Porsche-mat nyúzom. Ezek kivétel nélkül sportkocsik(voltak).


A Panamera az én szememben kissé erőltetett, mert valamiért befészkelte magát a 4 ajtósság a sportkocsik közé. Porschesztikusabb kinézete van a Cayenne és Macan SUV-knál. Elölnézetből szerintem szép. Hátulról is az. Oldalsziluett csak a legújabb szériánál hozza a klasszikusabb jellegű arányokat, de nekem sokkal jobban tetszene a Panamera, hogyha oldalt egy-egy hosszabb ajtó lenne, hogy hátulra is be lehessen ülni, kicsit a 928 mintájára. Nekem egyértelműen nem jön be a négyajtósság egy Porschén. De mindentől függetlenül, azért egy jól szituált, nem ruppótlan autó benyomását keltik, évjáratfüggetlenül.

2022. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem erre a válasz nagyon szubjektív.

Nekem például tetszik.

jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!