Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Telekocsisok, Budapesten...

Telekocsisok, Budapesten belüli utakat miért nem hirdettek az Oszkáron?

Figyelt kérdés
Alig van ilyen hirdetés. Arra nem gondoltok, hogy Budapesten belül is lenne igény telekocsira? Nem mindenki lakik tömegközlekedésileg optimális helyen, de bármilyen más okból is jól jöhet a telekocsi. Sokat keresgéltem nekem ideális fuvart Budapesten belül, de eddig még sosem találtam, pedig jó lenne.

2022. dec. 6. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
BKV nem jó Budapesten belül?
2022. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mert alapvetően a költségmegosztásra van kitalálva, nem a "jófejségre". hosszabb távon az, ha az autós megspórol párezer Ft-ot az számíthat és ösztönzi, de az nem, hogy egy fél órás útra 2-300 Ft-ért elviseljen egy vadidegent az autójában.
2022. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Párszor tettem fel városon belülit, vagy nem volt jelentkező még fele áron se, vagy variálni akart.

Olyan városok közt ahol jó a tömegközlekedés, átszállások nélkül lehet közlekedni, ott arra jutottam felesleges utat meghirdetni. Lesz minden ötödik alkalomra egy utas, az nekem nem éri meg a pontos indulásokra odafigyelést.

2022. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!