Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a sikeres KRESZ vizsga...

Ha a sikeres KRESZ vizsga után 2 év elteltével nem sikerült a forgalmi vizsgám online is meg lehet csinálni másodjára?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a problémám, hogy költözés, iskolaváltás stb miatt lassan kifutok a 2 évből és az érdekelne, hogy ha én online előfizetnék xy KRESZ tananyagra (amit használtam is az első vizsgámhoz) és elmennék vizsgázni az úgy megoldható vagy újra járnom kell személyesen órákra? Illetve az is érdekelne, hogy az elsősegély vizsgát is le kell-e tenni mégegyszer, mert olvastam egy olyat, hogy az 10 évig jó.


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2023. jan. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként tudtommal nem fizethetsz elő, keresni kell egy olyan iskolát, akik benne vannak a rendszerben (ma már szinte mind), oda beiratkozol és feljelentkeztetnek, az online tananyag végigpörgetése után ők íratnak fel vizsgaidőpontra. Elsősegély nem 10 évig jó, hanem életed végéig minden kategóriára, azt egyetlen egyszer kell megcsinálni.
2023. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mifelénk a covid kezdete óta nincs is tantermi oktatás, legfeljebb 1-2 alkalommal, amikor elmutogatják a műszaki részt, fékek, váltók működését, nagy kategóriáknál légfékmakettet.
2023. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!