Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán mi miatt...

Forgalmi vizsgán mi miatt buktatok meg, és hogyan történt?

Figyelt kérdés
Aki nem ment át elsőre a forgalmin, mi volt a bukás oka?

2022. dec. 28. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem buktam meg.
2022. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem húzódtam balra egyirányú utca végén balra kanyarodáshoz.
2022. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

A rövid lakott területen kívüli szakaszon nem tartottam jobbra, mert tudtam, hogy az kanyarodó sáv lesz, és nem arra megyünk.

A vb annyiból rendes volt, hogy hagyott visszavezetni, nem ültetett át egyből. Pedig azonnali bukás lett, közlekedési szabálysértés. Egy életre megtanultam 🤣

2022. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyik barátnőm úgy bukott meg, hogy tolatásos parkolásnál nekiment a másik autó visszapillantó tükrének. :DD
2022. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Mi az hogy mi miatt buktam meg? Képzeld nem buktam meg és életem egyik legegyszerűbb vizsgája volt, igazi szerencsétlennek kell ahhoz lenni hogy megbukj. A nehéz vizsgák ott kezdődnek hogy atomfizika meg kalkulus III nem azzal hogy vezetsz egy autót mint egy bohóc.
2022. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

én azért buktam meg(több mint 20 éve volt már) mert torlódás volt és "bentragadtam a kereszteződésben mikor pirosra váltott a lámpa.


Ugyebár ilyenkor ha ugy látod hogy nem biztos hogy áttudsz menni a zöld jelzés alatt nem szabad elindulni...

Emlékszem anno az oktatóm azt mondta ha nem indultam volna el és rám dudálnak akkor is megbuktam volna mert akkor meg aszonta volna a biztos elvtárs hogy feltartottama forgalmat.

Sajnos a bukás/buktatás legtöbbször pofára megy, meg hogy milyen hanguatban vana biztos elvtárs:)

2022. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem buktam meg, de akikkel rotálva vezettünk, ők szépen sorban mindannyian. Mind az öten két dolog miatt: túl gyorsan közelítettek a be nem látható zebrához, és az oktatónak bele kellett fékezni, vagy kanyarban előztek biciklist, kihasználva a szembesávot úgy, hogy ha jön a szembesávban valaki, akkor az bizony csatt.
2022. dec. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
#6 elvtárs :D meghalok gecc. :D olyan nehéz elismerni, hogy azért buktál meg, mert hülye voltál? értem én pszichológusként is, hogy a reziliencia egy fontos összetevője hogy a kudarcokat ne személyes kudarcként éld meg, de ekkora hárítást ritkán látni "amúgy is megbuktál volna". én még olyan bukásról nem hallottam, ami nem a tanuló hibája lett volna.
2022. dec. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
#5 Melyik egyetemen? Csak mert szerintem a kvantummechanika a legkönnyebb egyetemi vizsgám volt. :)
2022. dec. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 jpeacefuler ***** válasza:
93%
#5 Nem tudom miért vagy betojva az atomfizikától. Bármit meg lehet tanulni, ne legyen már fóbiád egy tudományágtól mint valami hülye bohócnak.
2022. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!