Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első, második generációs...

Első, második generációs Skoda Superb mennyire jó választás, ha egy olcsó fenntartású nagy szedánt szeretnék?

Figyelt kérdés
gondolom olcsóbb fenntartani, mint egy VW-t, Audit, Volvót vagy más magasabb kategóriájú autót

2023. jan. 16. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát mivel VW, ezért az árak nagyjából vetekednek azzal, sok alkatrész megegyező konszernen belül. Amúgy nem a legrosszabb, legdrágább választás.
2023. jan. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Az első generációt én már nem feltétlen venném meg, pont a VW konszern azon korszakából való, amikor a beltereket nem gyártották valami tartósra, kopik-recseg-ropog mind ennyi idősen, ennek az autónak meg pont a beltér és a kényelem a lényege, a külső vagy a menetdinamika semmiképpen sem, azt szerintem a legtöbben aláírhatjuk. Ja, és a legtöbb taxi volt.


A második generáció azt leszámítva hogy szerintem az egyik legrondább modern limuzin lett a világon, jobb választás szerintem. Végtelenül praktikus, sok taxi volt ebből is de itt már flottás is volt számtalan ami egy fokkal jobb.


Fenntartásra nem feltétlen olcsóbb mint egy Passat, és egy A4-nél sem sokkal (ezekkel van egy szinten és a legtöbb lényeges alkatrész egyezik). Viszont mindkettőnél nagyobb és praktikusabb, igénytelenebb beltérrel, tehát bár minőségérzetben, anyaghasználatban, futáskomfortban valamivel kevesebbet kapsz, praktikumban és használhatóságban sokkal többet, hátul akkora hely van ami egy kategóriával feljebb sem egyértelmű, nem véletlenül használ urunk-királyunk sleppje is Superbet fontosember-szállításra.


Tehát igen, összességében jó választás, csak nehéz kifogni olyat amiben nincs benne kétszer a Föld-Hold távolság, és nyilván nagy szedános mértékben számít gazdaságosnak egy Superb, attól még tud bőven költségeket generálni ha valami közepes-nagy hibája akad.

2023. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első generációs az szó szerint 1:1 passat b5.5 semmi különbség nincs bennük . Második széria attól függ mit akarsz azért ezek már bőven 10+ éves autók .

Nekem egy 2.0crtdi L&K azaz a lejobban extrázott kombim van 2010-ből manuális váltós direkt ezzel lett kérve most jár 228 ezer km-nél én szeretem eddig nem volt gondom vele kötelező szervizeket időben megkapja és jó minőségű cuccokat kap csak ezeknek a fenntartása nem lesz soha annyi mint egy ezer éves 4-es golfnak bizony az alkatrész az vw áron megy , mert ez is egy vw/Audi technika mint az összes konszern tag is .

3 millió alatti kínáltot el kell felejteni és hát igen 3-4 millió ezeknek az ára a mai napig , lehető legjobban felszereltet kell megszerezni a lehető legjobb állapotban mivel azért ez még is egy elegáns autó na , na meg ha egyszer el akarod adni egy jól felszerelt autót könnyebben el lehet adni magasabb áron mint egy alap szövet belsős fapadot .

Ezekbe a bőr belső az alap dolog szerintem , de kinek mi

nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Apanak az van, jo auto, bar vigyaz is ra. Olajcsere, karbantartas mindig idoben.
márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!