Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolás oktatónak milyen...

Autósiskolás oktatónak milyen ajándékot adjak búcsúzásként?

Figyelt kérdés

Nagyon imádtam vele lenni, mellette vezetni. Sokat nevettünk, kedves, türelmes volt. Vicces aranyköpései voltak, ebből párat lejegyeztem a telefonomba. :D

És én szívem szerint nem akarok üres kézzel el búcsúzni tőle, adni akarok valamit neki. Csak nem tudom mit.

Ti adtatok már az oktatónak bármit? Hogyan reagált arra az ajándékra, amit adtál neki?

Női oktatóról van szó.



2023. jan. 29. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Üveg pia?
2023. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nőnek tuti nem piát vennék!


Én vinnék neki valami szép cserepes növényt vagy bonbont vagy ajándék kosarat vagy amit szeret, azért csak megismerted már ennyi idő alatt valamennyire.


Én nem vettem ajándékot az oktatómnak, mert eleget perkáltam neki, mire meglett a jogsi és örültem, hogy vége! :D

2023. jan. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Nem adtam semmit az oktatómnak. Sikeres vizsga után (elsőre meglett) búcsúzásul annyit mondtam hogy teljesen feleslegesen ült az anyósülésen mert ilyen tehetséget mint én vagyok nem kell oktatni. Ha egy zsák krumpli lett volna ott akkor is sikeres a vizsgám mert a véremben van a vezetés.


A vizsgabiztos amikor a sikeres vizsga után gratulált mondott egy olyan mondatot hogy vigyázzak az utakon és az első pár hónapban valaki ismerősöm üljön mellettem a biztonság kedvéért ha vezetek. Én ránéztem szigorú tekintettel és mondtam hogy: talán majd én azt eldöntöm hogy ki és mikor fog beülni az autómba világos?


Nem értem hogy ezek a felsőfokú végzettséggel nem rendelkező bohócok mit képzelnek magukról de hogy nagyon túlértékelik azt a munkát hogy ülnek 1 helyben az fix

2023. jan. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyent! Szerintem plusz 1 órával így is lehúztak, mert nem jöhetne ki páratlanra az óraszám, ha mindig 2 órákat mentem
2023. jan. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Semmilyet. A mcdonald's kiszolgálónak veszel ajándékot? Vagy a villanyszerelőnek? Vagy a buszsofőrnek?


Nem értem, hogy miért akarsz ajándékot venni. A tanároknak megértem, sokkal nagyobb (legnagyobb, a szülő után) befolyással vannak az ember életére, ráadásul éveken át. De az autós oktató? Semmi olyat nem tesz, ami miatt ajándékot kellene venni neki, vagy ha az ő munkáját érdemesnek tartod ajándékra, akkor ismét megkérdezem, hogy miért nem ajándékozod meg az éttermi felszolgálót, a buszsofőrt, a villanyszerelőt...?

2023. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3. Tudod a betegnek kell a gyógyszer, a hülyének meg tanulni kell.

Na te ezért mentél oda tanulni!!!

2023. jan. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Miért bántotok?

Nem mindegy, hogy ki mit csinál az oktatóval a végén?

Lehet nektek nem volt olyan jó oktatótok, hogy megérdemeljen egy ajándékot, akkor meg is értem. Egyáltalán miért pont ti válaszoltam erre, ha ennyi kedvesség, segítőkézség nincs bennetek, csak oltjátok le a másikat. :(

2023. jan. 29. 08:43
 8/17 A kérdező kommentje:
McDonald's kiszolgálónak, villanyszerelőnek, buszsofőrnek minek adjak? Mert őket nem ismerem, idegeneknek nem adok. Az oktatómmal kialakult egyfajta kapcsolat. És gondoltam adnék neki. Hallottam már olyat, hogy valaki adott és nagyon örült ennek.
2023. jan. 29. 08:46
 9/17 A kérdező kommentje:
És én is szeretnék valami ilyesmivel meghálálni.
2023. jan. 29. 08:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogadod el a válaszokat, minek a kérdés?

Szerintem is felesleges és inkább lehet kellemetlen egy ilyen helyzet. De vegyél neki bármi olyasmit, amit javasolni szoktak egy "munkahelyi" ajándékozás kapcsán és szerinted örülne neki. Egyébként is, te vagy vele valami hihetetlen jó viszonyban, szóval te tudod/sejted mi lehet jó ajándék.


És még mielőtt nekem is beszólnál. Én is jóban voltam az oktatóval, jártunk kávézni óra közben, stíröltük a csajokat meg minden ilyesmi, de semmi ajándékozás nem volt a végén.

2023. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!