Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskolás oktatónak milyen...

Autósiskolás oktatónak milyen ajándékot adjak búcsúzásként?

Figyelt kérdés

Nagyon imádtam vele lenni, mellette vezetni. Sokat nevettünk, kedves, türelmes volt. Vicces aranyköpései voltak, ebből párat lejegyeztem a telefonomba. :D

És én szívem szerint nem akarok üres kézzel el búcsúzni tőle, adni akarok valamit neki. Csak nem tudom mit.

Ti adtatok már az oktatónak bármit? Hogyan reagált arra az ajándékra, amit adtál neki?

Női oktatóról van szó.



2023. jan. 29. 00:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
A legfőbb kérdés: átmentél? Amíg nem addig semmit! Utána mondjuk valami édességet, 10-ből 9 nő szereti, 1 meg hazudik!
2023. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 azért nem jöhet ki a kérdezőnek az óraszám, mert te mindig párosra mentél? Miféle űrlény vagy?
2023. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#8 30 óra alatt milyen kapcsolat alakult ki? :D


Amúgy meg nem bántott senki, csak kérdeztél valamit, mi meg nem tudunk válaszolni, mert nem szokás adni nekik semmit. 10 ezret fizet nekik az ember óránként és még akkor ajándékot is kapjanak? :D Te hallottál valakiről, aki ajándékozott, oké. De akkor sem szokás és ezért nem is tudunk válaszolni.

2023. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

#12 Te aztán tudsz fogalmazni! Nem kéne inkább IQGuy-ra módosítanod a neved? 🤣🤣

Rendesen befizettem az órákat, és mindig 2 órákat (2x50perc) vezettem,még a vizsga napjára is 2 óra lett befizetve, mert előtte is gyakoroltunk 1 órát, erre küldte az adminisztrátor a levelet, hogy lógok még 8 ezer forinttal. Na ott van az ajándék az oktatónak.

2023. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy új kuplungtárcsát vigyél neki ahelyett amit elkoptattál vagy szétégettél.
2023. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg egy flakon váltóolajat, hogy le tudja cseréltetni azt a fémszilánkos trutyit ami utánad maradt a váltóban.
2023. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 és ennek mi köze a kérdéshez, hogy téged hogy vágtak vagy nem vágtak át?
2023. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!