Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanuló vezető vagyok eddig ez...

Tanuló vezető vagyok eddig ez a hiba 2 sikertelen vizsgát eredményezett.Hogyan tartsam meg a parkoló autó mellett a megfelelő oldalsávot elhaladáskor? Van erre valami tippetek hogy mit figyeljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanuló vezető vagyok és ez a hiba eddig 2 sikertelen vizsgát eredményezett sajnos.

#forgalmi vizsga #Megfelelő oldaltávolság
2023. jan. 29. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az oktatóm, hogy Várakozó autók mellett ajtónyitányi távolságra lehet elmenni.

Nekem is problémám van evvel, hiába tartok oldal távolságot, ha átmegyek a szembejövő sávba. Nem könnyű.

2023. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most akkor nem érzed az autó szélességét?

A legjobb módszer hogy beállítod az oldalsó tükröket és bele bele nézel, és látod hogy hol van az autó széle, szélessége.

Például ha az útszélét jelző fehér csík van az nagyon biztos módszer azt figyelni.

Ha látod hogy kb mennyire vagy ettől a csíktól , majd előre nézel és akkor már tudod hol van az autó széle is.

2023. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is megbuktam mert túl közel mentem el egy parkoló teherautó mellett.Második vizsgámon már odafigyeltem erre.
2023. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!