Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leáldozott a robbanómotoros...

Leáldozott a robbanómotoros autóknak?

Figyelt kérdés
Az EU megszavazta a gyártás betiltását. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Egy korszak ér véget, ha tényleg mindenki elektromosat fog már csak gyártani. Nem tudom mit gondoljak, tényleg zöldnek tekinthetők-e az elektromos autók. Szerintem nem, mert a gyárakhoz kerül a többletszennyezés. Nem tudom mit gondoljak, ebben a gazdasági helyzetben ki fogja tudni megengedni magának az alaphangon 40 millióba kerülő elektromos autókat. Csak összehasonlításként, egy olcsó robbanómotoros már 6 millióért megkapható, de az átlag valahol 10 millió Ft. környékén van. Fogalmam sincs átgondolt döntés volt-e ez az EU részéről.

2023. febr. 15. 00:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
71%
Szarok rá az elektromosra akkor majd járunk a benzines veterán élményautókkal alkatrész lesz dögivel.
2023. febr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
38%

1. Kamu.


2. Alaphangon 40 millió? Egy alapkategóriás Tesla annyiba kerül, mint egy Opel Astra, azaz 10-12 millió. Sok pénz? Igen. De nem drágább.

2023. febr. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
71%
Kb 30 évig lesz még olaj. Kit érdekel a méregdrága elektromos? Múltkor akart velem cserélni ismerősöm egy Leaf-et 1 széria. Mondja nekem hogy 80-100 km-t lehet elmenni vele.Szar az akkuja. 270 ezer van benne. 2,5 milliót mondott neki a Nissan akkucserére. Köszi mondom kihagyom inkább.
2023. febr. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%
Az még 10 év, 10 év alatt lehet, hogy más bajunk lesz minth. milyen autot vegyünk.
2023. febr. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%
Jön a Mad Max korszak lassan örüljünk ha nem halunk éhen. Aranykornak vége ennyi volt, most kemény idők jönnek m majd gyerekek.
2023. febr. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
60%

"alaphangon 40 millióba kerülő elektromos autókat. Csak összehasonlításként, egy olcsó robbanómotoros már 6 millióért megkapható, de az átlag valahol 10 millió Ft"

Egy simán hazugság, mert nem ilyenek az árak: [link]


Másrészt, a magyarok eddig se újonnan vették, hanem hasnzáltam harmadannyiért.


Harmadrészt, msot is több embernek van autója, mint kellene. Normális esetben az autó egy luxus cikknek kellene lennie és nem pedig mindenkinek ezzel kellene rohangálnia, szóval jó lenne, ha végre nem mindenki iphone-t meg 10 milliós autókat próbálna venni hitelből a minimálbérével.

2023. febr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
91%
Az nem gond hogy autója van mindenkinek inkább a sok lefingott prémiumot nem értem. Itthon sajnos ebből a kis fizuból sokan nem tudják szervizelni az autójukat tetszik vagy sem. Rengeteg yaris swift aygo stb kisautó lenne inkább alkalmas sokaknak nem az öreg luxusvasak. De kiskocsiba meg nem ül bele mert ciki neki.
2023. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 NTBS ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Az elektromos autókat még fejleszteni kell.
2023. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
37%
Először is, ne mondj véleményt olyan dolgokról, amiknek minimálisan sem néztél utána (szennyezés, árak pl.) Másodszor, még messze van, addig lesznek modellváltások. Tény, hogy (sajnos) a robbanómotornak leáldozott.
2023. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
77%
A belső égésű motorok elég nagy karriert futottak be, szóval nem lehet csak úgy kitiltani. Ahogy előttem írták lesz még itt mad max meg éli könyve csak nézzetek szét egy kicsit.
2023. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!