Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy Opel Astra F Sedant?

Figyelt kérdés

22 éves, Motorikusan és futóművileg jó állapotban 280 ezer km van benne


Karosszéria megcsináltatva, ahol rozsdás volt

amúgy a korának megfelelő állapotban kissé viseltes.

2025-ig műszakiztatva


2023. febr. 17. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
300 és 400 ezer között. Próbáld meg mondjuk 380-390-ért, (a friss műszaki dob rajta), és akkor alkuval együtt 350-ért elmehet.
2023. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Köszi


Azt esetleg meg tudod mondani, hogy bontóban mennyit adnak egy ilyenért?

2023. febr. 17. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Még a nagy áremelkedés előtt adtam el egy 1.4-eset jó állapotban 200-ért (300-ért hirdettem és ért szerintem 250-et, addig mentem volna le, de egyéb okokból szartam arra az 50 ezerre, így ment el 200-ért). Jelenleg szerintem 300-350 körül lehet a reális érte. Talán 400 ezer, ha igazán jó állapotban van.


Bontó mennyit ad érte? Barátom, te melyik világban élsz? Neked kell fizetni. :D Az egy szolgáltatás, a szolgáltatásért fizetni kell, ahogy a fodrász sem fizet azért, hogy levághassa a hajadat.

2023. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
A tulajok általában bőven túlbecsülik az autójuk állapotát,raadasul mindog pozitív irányban.Na most te ezek után ha bevallottan viseltes állapotot meg bontót emlegetsz,akkor ez nyilvánvalóan egy ócska szar,amit nem eladni kell,(valószínűleg nem is lehetne csak szarért-hugyért)hanem eltakarítani az utakról.
2023. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

"bontóban mennyit adnak egy ilyenért?"


#1 vagyok

Ez szerintem bontótól függ, van ahol ingyen átveszik, van ahol felvásárolják, és adnak érte, de ezért szerintem nem sokat, tele vannak a bontók F Astrával, jelenleg túlkínálat van az alkatrészeikből. De azt írod, hogy 2025-ig van műszakija, vagyis max 1 hónapja vizsgázott. Egy friss műszakis autót, ha üzemképes, nem törött, szerintem kár bontóba vinni, akármilyen állapotban is van.

2023. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az érdemi válaszokat viszont köszönöm szépen!
2023. febr. 17. 17:55
 7/13 A kérdező kommentje:

#4


Egyáltalán nem egy ócska szr

Érdekelt. ennyi! Nem kell mindent túl lihegni!

Aki majd megveszi még szakemberrel is átnézetheti.


Nyugi van!

2023. febr. 17. 17:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Arra számíts,hogy 99%-ban nem idén barnultak jelentkeznek rá, szóval pl a tágulásit zárd le jól, nehogy olajat ötsenek bele, meg számíthaszt rá,hogy 2 hét múlva reklamálnak valamiért.

Nem tudom most mennyire kapós,de 5 éve ismerősnek már hírdetésfeladás közben elkezdett csörögni a telefonja,pedig még a képeket se töltötte fel a hahura. Neppereknek van valami beállítás,hogy jelez,ha keresett autót hírdetnek.

2023. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na igen. A következő kérdésem majd az lesz, hogy hogyan kell megírni a szerződést, hogy kivédjem a Tesókák trükkjeit. :)
2023. febr. 17. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb annyit tudsz csinálni,hogy a hírdetés idejére veszel egy feltöltőkártyát a telefonodba és azon hírdeted, illetve nem házhoz hívod őket.
2023. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!