Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lízing / használt / hitel? Mi...

Lízing / használt / hitel? Mi éri meg?

Figyelt kérdés

Adott: 3.000.000 FT megtakarítás, egy feleség (jelenleg babával van otthon), egy kisbaba


Kellene: egy autó, bevásárolni járni, általánosságban mobilitáshoz, évente 3-4 alkalommal kirándulás akár külföldre autópályán. Minél kevesebbet kelljen szervizelni, nem értünk az autókhoz.


Havi összes bevétel: 600.000 Ft nettó

Havi összes kiadás: kb. 450.000 Ft, változó, csak kajára elmegy 190 ezer, ezen biztos lehetne csökkenteni


Milyen autót vennétek ilyen körülmények mellett? Lízing vagy hitel is szóba jöhet, de használt autó is (viszont használt esetén azt érzem, hogy zsákbamacska lehet az egész, könnyen átverhető vagyok ilyen téren, autókhoz nem értek)



2023. febr. 23. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami kommersz márkájú használt autó 2-2.5 millióért.

Bevásárló, futkározós kocsira én nem költenék többet. Hitelt meg végképp nem vennék fel rá.

2023. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg 1.6 benzin Dacia, suzuki.

Lehet fujjogni, de minél újabb autót ebből kapni, ráadásul szogegyezerű szerkezetek, olcsó rá a gumi, fenntartható.

2023. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
A mai időben hitelt/lízinget magánszemély, csak az vesz fel, aki hülye.
2023. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Hitelt/lizinget úgy hogy 150e maradt eddig csak tartaléknak és még kevesebb maradna (törlesztő+fenntartás), hááát.


Ugyanebben a szituban voltam én is, volt 3 misi a zsebemben, nem akartam kocsikkal foglalkozni, úton van a baba.


Skoda Rapid, Kia Ceed között vaciláltam, kia volt olyan áron, rapid nem nagyon, legalábbis költeni kellett volna rá.

Végén vettem egy kettes priust. Világból kigurul, kényelmes, keveset fogyaszt, és ami számomra a legfontosabb volt: törése több mint kiváló.

Ha néz az ember ütközéseket akkor bmw vs bármi más esetén a bmw kb csak horpad, a másik totálkár, por marad utána csak.

Prius vs bmw esetén ugyanúgy törik a kettő. Prius vs bármi más esetén hasonlók a képek mint bmw vs bármi más esetén.

Végén ezzel győztem meg a feleségemet is a prius mellett.



3 misiért már fullextra felszereltségűt kapsz

2023. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Valamint ha van 3 millió forintod akkor ne 3 millió forintért vegyél kocsit, főleg így hogy hónapról hónapra élsz.

Én ezt bevállaltam, de azért mert több megtakarítást tudunk elrakni mint a teljes fizetésetek, pár hónap alatt újra a zsebemben lesz a 3 misi

2023. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lilluci27 ***** válasza:
OLyan autót éri meg venni aminek az ára 2 millió körül van, így nem lesz hiteled és ha történik vele valami váratlan arra is marad pénz.
2023. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!