Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyerekkel rendelkező szülőknek...

Gyerekkel rendelkező szülőknek érdemes kitenni ilyen matricát a hátsó ajtó ablakára?

Figyelt kérdés

A napokban több autón is láttam oldalt a hátsó ajtó ablakán vagy a hátsó ajtó mögötti kisablakon egy üzenetet, ami így szólt:


"VAN GYEREKEM! ÚGYHOGY NE ÁLLJ KÖZEL A SZ*RODDAL, MERT AZ AJTÓ NEKI LESZ B*SZVA! ÉN SZÓLTAM!"


Vajon lehet létjogosultsága ezt kitenni, mint figyelmeztetést, hogy a gyerek esetleg nekicsaphatja az ajtót? Mit gondoltok, ötletes? Vagy felesleges kitenni, úgyis ugyanúgy mellé fognak állni az embernek?



2023. márc. 10. 06:55
1 2
 11/16 veterán vas ***** válasza:
100%

Annyira fölöslegesek ezek a "jópofizó" matricák.

Egy parkolóban -lehetőleg- úgy teszem le az autót ahogy a helyek föl vannak festve. Sajnos ez a távolság annyira lett kitalálva, hogy ha valaki paraszt, akkor képes egy teljesen kitárt ajtóval megrongálni a másik autót.

Ha én betartom a parkolási szabályokat, akkor minimum elvárhatom mástól is. És ez teljesen független attól, hogy 140 kilós a sofőr, vagy hogy járókeretes az utasa, esetleg babakocsit akarnak bepaszírozni az 5. ajtón.

2023. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan itt a pont a 11nél! Mindeki szeretne vissza beülni az autójába ha végzett a dolgával és lényeg nem pedig az, hogy ki a sofőr vagy az utas.
2023. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ezer éve működik az a rendszer, hogy szűk helyen az utas oldalon kiszállnak és úgy áll be a sofőr a szűk helyre.
2023. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy rossz a lábatok? Álljatok messzebb ahol kevesen vagy nem állnak…
2023. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%
Inkább nevelni kellene a kölket. Legtöbb helyen felfestett csíkok vannak. Mégis hogy kellene beállni. Mintha másnak nem lenne gyereke. 🙄
2023. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű figyelni kell a gyerekre és megtanitani , hogy ne legyen egy türhő paraszt mint a szülei akik ilyen matricát akarnak ki rakni ...

Van gyerekem és rejtejesen ki tudja úgy nyitni az ajtót , hogy nem bassza neki a másik autónak ....

2023. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!