Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki szereti az autókat,...

Aki szereti az autókat, érdekli a dolog, de racionális okok miatt mégsincs autója. Helyes döntés ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Optimális hozzáállás ha mondjuk van pénzed egy viszonylag normális használt autóra, amire vágyol is, de mivel a hétköznapokban nincs szükséged autóra (belvárosba laksz stb.), így nem veszel, nem is használsz autót (se céges, se családból kölcsön). Tehát nyomon követed az autóipar változásait, újdonságokat, érdekel a dolog stb., de amíg nem érzed szükségét nem veszel. Mennyire érthető ez a hozzáállás? Sokszor kellemetlenül érzem magam, hogy valakivel autókról beszélgetünk és megkérdezi én mivel járok, és jaa nekem nincs kocsim. Ti ilyen élethelyzetben inkább vennétek kocsit, amire vágytok (ésszerű keretek között, anyagi határaidon belül), vagy inkább racionálisan gondolkodva tömegközlekedve, de közben folyton a használtautó piacot nézegetve, hogy mit vennétek HA...?
2023. márc. 19. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Csak egy apróság, aki az autókat szereti, nem érdeklik az újdonságok mert az AUTÓKAT szeretik, nem a műanyag közlekedőautomatákat. :D
2023. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a racionális döntés. Ellenben ha hobbi, akkor miért ne?
2023. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az is vicces amikor hallgatom a sok "szakértőt" akik mindent is tudnak az aktuálisan kibeszélt egyedileg épített tuningolt hiperautóról. Közben meg egy szakadt, rohadt 20+ éves autójuk van ami zéró karbantartást kapott az évek alatt.
2023. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!