Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó át lett alakítv...

Viragpatrik kérdése:

Automata váltó át lett alakítva manuálisra de nem úgy megy az autó mint pl manuális gyorsításkor tudnátok segíteni??

Figyelt kérdés

Át lett alakítva az autó manulaisra de a fordulat ugyan olyan pl.4ig pörög le

Nem úgy megy az autó ahogy kéne. Motorvezérlőnek lehet valami köze hozzá?

Turbó tölt ahogy kell

Fordulat szám gyoristasra 3,5 4ig és annyi tiltásig nem engedi .

Valakinek valami ötlete

Előre is köszönöm a segítséget

(Így vettem az autót)🤣



2023. ápr. 13. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kókányolt vacak ezek szerint.

Pedig tiltásig megy!!

Addig engedi.

2023. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem úgy megy az autó ahogy kéne"

Ez egy rendkívül egzakt meghatározás, nagyon szerettem már akkoriban is, mikor még autót javítottam. Ha hidrodinamikus a tengelykapcsoló, az okozhatja, hogy nem gyorsul úgy, mint szeretnéd: ennek induláskor elég jelentős csúszása van, nem fog olyan hirtelen összezárni, mint a hagyományos, súrlódóbetétes tengelykapcsoló.

"Valakinek valami ötlete"

Így, hogy se az autót, se a váltót nem ismerem és azt sem látom, hogyan sikerült megtákolni szerencsétlen szerkezetet, nem nagyon van.

2023. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy automata váltós autót átszerelnek manuálisra, az kb. olyan, mintha egy férfit nővé operálnának. Ott legalább indok lehet, hogy az a férfi nőnek érzi magát. De egy autónál? Aki manuális váltósat akar, vegyen olyat. Ez most már egy elfuserált autó.
2023. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak utána jártál, hogy lesz ennek az autónak műszakija.

A forgalmi engedélyben mi a váltó tipusa?

Az sem kizárt, hogy nincs is lepapírozva a váltó csere.

2023. ápr. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, hogy a vezérlő hiányolja a váltót. De ha most vetted, lehet más probléma is. Elsőre ki kell olvasni a hibakódot, ha van. Az segíthet a kérdés megválaszolásában. Műszerfalon semmi hibajel nincs?
2023. ápr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért vettél meg egy ilyen sz/rt? Forgalmiban egyáltalán át van írva?

Próbáld visszavinni, vagy elpasszolni, mielőtt még nagyobb szívás lesz

2023. ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma már a motorvezérlő kommunikál a váltóval, és szerintem azért nem pörög feljebb,mert kiadja a váltási utasítást a váltónak, és várja a visszaigazolási jelet, hogy megtörtént a kapcsolás. Tehát ezzel a motorvezérlővel nem is fog rendesen működni, mert ez automatára van programozva.
2023. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Papirok rendben vannak .

Az autó 2.5 v6 tdi

Man 6 rá lett alakítva

Összkerekes difi is lett cserélve.. jó az autó.

Vezetem már automatát is

És gáz adásra a fordulat ugyan úgy pörög mint egy automata ezért gondoltam hogy a motorvezérlő. Olyat is hallotam hogy hozza kel íratni

2023. ápr. 14. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeknél már a váltóvezérlő és a motorvezérlő egymással kommunikál. Mivel nincs bent az automataváltó, a motorvezérlő nem tud magával mit kezdeni, beáll egy biztonsági paraméterre, gyakorlatilag lekorlátoz.
2023. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!